Zwariowana sprayowa para

Mar 7, 2017 przez

lakier w sprayuCzy zastanawiałeś się kiedyś nad tym do czego można wykorzystać lakier w sprayu? Niby prosta sprawa, ale opowiem ci pewną historię. Dla kobiety lakier w sprayu to konieczny niezbędnik, bez niego żadna fryzura nie będzie pięknie ułożona przez dłużej niż pół godziny. Moja najbliższa koleżanka, z którą chodziłam do szkoły, zawsze w torebce miała lakier w sprayu.

Na początku nie mogłam zrozumieć po co jej lakier w sprayu w plecaku. Oczywiście zaczynając od oczywistego, czyli do utrwalania fryzury. Ona rzeczywiście lubiła różnego rodzaju skonstruowane konstrukcje do włosów. No ale te konstrukcje wymagały utrwalania i właśnie dlatego lakier w sprayu był w użyciu na co drugiej przerwie. Wyglądała jakby na głowie nosiła jakiś kask. No ale nie można jej odmówić tego, że jej fryzura potrafiła przetrwać największe wichury. No ale dla niej lakier w sprayu to był niemały wydatek, zużywała go ogromne ilości.

W ogóle była trochę zwariowana. I zwariowanego miała też chłopaka. Poznali się na targach lakierniczych. Nie wiem już kto wpadł na tak absurdalne połączenie targów, ale organizator wymyślił, że punktem wspólnym będzie lakiernictwo. I tak przeplatały się lakiery samochodowe, lakier w sprayu, z lakierami do paznokci i kolorowymi sprayami. To był szalony pomysł, ale dzięki niemu tych dwoje się spotkało. Jej uzależnienie – lakier w sprayu. Uzależnienie jej chłopaka – lakiery samochodowe. Mieliśmy zawsze mega ubaw, bo oni byli tak zabawni i do tego jeszcze te ich dziwne zamiłowania. Lakier w sprayu do włosów to w sumie normalka, może trochę zaskakujące ilości, ale ogólnie nic spektakularnego. Natomiast te lakiery samochodowe to było coś. Chłopak mojej koleżanki był prawdziwym artystą.

Wykorzystywał lakiery samochodowe do tworzenia mini dzieł sztuki na samochodach.  Wybierał jakiś wzór albo w głowie tworzył wizję tego co ma powstać na samochodzie. Lakiery samochodowe , które kupował online w sklepie kLakiernik, zajmowały jedną całą ścianę garażu. Miał wszystkie kolory tęczy. Na autach tworzył piękne obrazy. Wzory kwiatowe, drobniutkie lub duże realizacje, typu strzały i błyski na autach. Był niesamowity w swojej pasji.

I tak zawsze podziwialiśmy tą zwariowaną sprayową parę. Do dziś ona lakieruje włosy nie tylko swoje, bo jest fryzjerką, a on jest szanowanym pracownikiem zakładu, który wykorzystuje lakiery samochodowe do upiększania samochodów na życzenie. Oni są po prostu wyjątkowi. Warto spotykać takich ludzi na swojej drodze.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocenki: 0.0/10 (0 głosów)
VN:F [1.9.22_1171]
Ocenki: 0 (z 0 głosów)