Zgoda na zabieg

Gru 16, 2010 przez

Mieliście informacje niegdyś o wykładach organizowanych dla stomatologów? Tak chodzi o warsztaty dla stomatologów. Z tym, że nie chodzi o warsztaty złączone bezpośrednio z ich wykonywanym zawodem. Chodzi o takie, które dotyczą raczej takich papierków jak zgoda na leczenie. Tylko nie zadajcie tylko pytania co to jest, bo dla mnie osobiście pojawienie się u dentysty jest jednoznaczne z taką aprobatą tego leczenia. Można się spierać czy ochoczo tam siadam na fotel, czy nie, jednak na pewno nie powinno być wątpliwości w istocie samej aprobaty jako takiej.

A tu jednak szok, zgoda na zabieg musi być udokumentowana na papierze. Na wykładach, śmiało tu można wpisać z biurokracji dowiemy się miedzy innymi jak przeprowadzić konwersację z pacjentem. Dowiemy się jak faktycznie przygotować blankiet aprobaty na kurowanie i to na oddzielne zabiegi. Będzie na tych wykładach poruszana istota leczenia pacjenta niepełnoletniego. Co fascynujące to nawet zostaniemy zapewne postraszeni przykładami procesów doktorów w kraju i za granicą, którzy to właśnie przez niedobory w dokumentacji zostali pogrążeni przez pacjentów, jakim usiłowali wcześniej pomóc.

Jak widać warto korzystać z takich szkoleń, zwłaszcza, że podczas nauki na studiach bardzo często nie są poruszane wcale te materie, albo następuje tylko malutka aluzja o nich. Konsekwencje natomiast nieznajomości znacznie wykraczają poza koszta przyszłych warsztatów.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocenki: 0.0/10 (0 głosów)
VN:F [1.9.22_1171]
Ocenki: 0 (z 0 głosów)

Podobne

Podziel się!