Zdjęcia ślubne w plenerze

Maj 4, 2011 przez

Ślub to ważne wydarzenie, warto więc posiadać z niego nastrojowe i klimatyczne pamiątki, jakimi są zdjęcia. Podpowiadamy, gdzie można umówić się na sesję ślubną w plenerze – piękne fotki gwarantowane!

Plenerowa sesja ślubna to zapewnienie, że fotografia ślubna będzie naprawdę unikalna i wartościowa. W plenerze można umówić się z fotografem w dowolny dzień – przed ślubem, po nim lub tego samego dnia. Warto jednak pamiętać, by do zdjęć mieć matowy makijaż (panowie zmatowiona kremem i sypkim pudrem twarz!), byćŚlubne gołębie wypoczętym i zrelaksowanym. Podkrążone oczy i zmęczone spojrzenie nie wchodzą w grę! Jeśli jesteś gotowy do zdjęć, plener dopełni całości i zyskasz naprawdę atrakcyjne pamiątki.

Plener możecie wybrać w zależności od Waszych upodobań i preferencji – może to być stadion sportowy, las, oranżeria (ogród botaniczny), park miejski, ogródek jordanowski, plaża, muzeum, palmiarnia, zoo, góry, galeria i wiele wiele innych. Jeśli lubicie motoryzację, zróbcie sesję na motocyklach, jeśli rowery – na rowerze. Wielbicielom natury spodoba się łąka, sztuki galeria a smakoszom – sesja z owocami. Możecie naprawdę wykazać się kreatywnością i pomysłowością! Nie są rzadkie zdjęcia na łódce lub pomostach, pięknie wychodzą fotki nad morze lub jeziorem, w naturze albo na tle sztuki – ogranicza Was tylko kreatywność! Zdjęcia w podskoku czy innym ruchu też wyglądają efektownie – umówcie się z fotografem, co Wam odpowiada. Możecie także mieć zdjęcia w pałacu, stylizowane na stare fotografie, zdjęcia artystyczne, klasyczne, nowoczesne, awangardowe – jakie tylko sobie wyobrazicie. Grunt, to wybrać dobrego fotografa i udany plener – reszta zależy od Was.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocenki: 0.0/10 (0 głosów)
VN:F [1.9.22_1171]
Ocenki: 0 (z 0 głosów)

Podobne

Podziel się!