Zarabianie

Mar 15, 2008 przez

Nigdy, ale to przenigdy w życiu bym się tego nie spodziewał, że mój spokojny staruszek otworzy się na taką nowość, jaką jest komputer. Zupełnie całkiem niedawno oświecił moją mamę, że ma cel rozpocząć zarabianie w Internecie. Mamę, podobnie zresztą, jak i mnie zupełnie zatkało na całej linii. Nie wiedzieliśmy, o co mu w ogóle chodzi, ja jako że nie mieszkam w mieszkaniu z nimi od dość dawna, nie myślałem nawet, że on z niego korzysta.
Tato jednak całkiem szybko rozpoczął nam objaśniać, o co mu zatem chodzi. Mianowicie ma on cel wykonać z kolegą kilka portali internetowych o najróżniejszej tematyce, rozreklamować je i zarabiać na reklamach. Tutaj całkiem zbladłem. Nie miałem w ogóle pojęcia, że nasz ojciec może wiedzieć lepiej ode mnie, jak prowadzić biznes !
To niepojęte, że on tak szybko załapał, o co w tym wszystkim biega. Nie powiem, uważam, że jest on po prostu odważnym i mądrym facetem, który nie tkwi wciąż w jednym miejscu, tylko prze do celu. Jestem wręcz dumny z taty, ale też zdaję sobie sprawę, jak daleka droga przed nim jeszcze.
Bo w dzisiejszych czasach taka jest też prawda, że to młodzi wiedzą najlepiej, że zarobić w Internecie najłatwiej jest ludziom bez sumienia.To jest właśnie taki biznes w internecie. Nasz Tato jest prostym i dobrym człowiekiem, który niestety jeszcze nieraz zdziwi się, kiedy jakiś cwaniak będzie chciał go wykorzystać.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocenki: 0.0/10 (0 głosów)
VN:F [1.9.22_1171]
Ocenki: 0 (z 0 głosów)

Podobne

Podziel się!