Zaprezentuj siebie!

Paź 18, 2017 przez

Kiedy patrzymy dookoła, mamy nieraz wrażenie, że świat pełen jest podobnych osób. Wiele kobiet zakłada po prostu jakieś dżinsy, t – shirt, bluzę albo sweterek i nosi dość standardowy makijaż. Po pewnym czasie zaczynamy także wpadać w taką rutynę…

Charakter, a ubiór i moda

I niestety wówczas dość szybko zauważamy, że na innych rzeczach też nam przestaje zależeć. Ta sama praca, ten sam klub fitness, zero nowych wyzwań… Trzeba powiedzieć temu zdecydowanie – nie! Moda ma nam służyć i pomóc ubrać się tak, żeby nie tylko wyeksponować nasze ładne biodra czy podkreślić piękny kolor oczu, lecz też aby pokazać światu nasz charakter i siłę!

W jaki sposób za pomocą zwykłego ubioru możemy pokazać, kim jesteśmy? Wszystko – kolor, krój, fason, styl wpływa na to. Co więcej, kiedy już ubierzemy się w zgodzie ze swoją sylwetką i charakterem dostrzeżemy, że wiele rzeczy jakoś łatwiej nam idzie. Jak to możliwe? Otóż dobrze wyglądając polepszamy naszą samoocenę i pewność siebie, co szybko przekłada się na polepszenie relacji towarzyskich, interpersonalnych i sytuacji zawodowej.

Zakupy ze stylistką – to jest to!

W jaki jednak sposób możemy ubrać się tak, aby nasz strój podkreślał jednocześnie i naszą urodę i charakter i jeszcze pasował do stylu życia? Jest to bardzo trudne zadanie, dlatego też każdemu przyda się tu osobista stylistka. Taka osoba nie tylko dobierze strój, lecz również zadba od razu o wszystkie dodatki, akcesoria, a także o fryzurę i makijaż.

Jak będą wyglądały takie zakupy ze stylistką? Na początek stylistka musi nas poznać, zatem warto spotkać się na kawę czy herbatę, czy po prostu chwilę porozmawiać przed zakupami. Następnie trzeba się nastawić na 3 – 4 godziny przyjemności! Warto podkreślić, że takie zakupy zakończą się nie tylko posiadaniem gotowych kompletów ubrań, lecz także wiedzy, na temat tego co warto kupować w przyszłości.

Style&more – Twoje miejsce (styleandmore.pl)

Zatem zdecydowanie warto wybrać się na zakupy ze stylistką. Tylko gdzie i z kim dokładniej. Nasza firma – Style&more zdecydowanie godna jest polecenia! Nasz zespół to trzy entuzjastki mody – stylistka i wizażystka, fotograf oraz stylistka fryzur. Razem odmienimy Twoją garderobę i co więcej – Twoje spojrzenie na siebie.

Oczywiście w ofercie posiadamy wiele innych ciekawych możliwości zmieniających wizerunek. Osobista stylistka może z Tobą przejrzeć Twoją szafę, skompletuje na szybko zestaw na specjalną okazję, fotograf wykona sesję zdjęciową albo też możesz dokonać pełnej metamorfozy siebie. Dla nas najważniejsze jest, żebyś odkryła siebie i pokazała to światu swoim ubiorem!

VN:D [1.9.22_1171]
Ocenki: 10.0/10 (1 głos)
VN:F [1.9.22_1171]
Ocenki: 0 (z 0 głosów)
Zaprezentuj siebie!, 10.0 out of 10 based on 1 rating

Podobne

Podziel się!