Zalety kosmetyków naturalnych

Paź 13, 2015 przez

Większość kobiet każdego dnia nakłada na skórę niezliczoną ilość kosmetyków. Kosmetyki te przedostają się do naszego organizmu i bywa, że sieją w nim prawdziwe spustoszenie. Nam wydaje się, że są bezpieczne, ale w rzeczywistości składają się z wielu składników, które mogą mieć na nas bardzo negatywny wpływ. Tylko kosmetyki na bazie ziół, te całkowicie zdrowe i bezpieczne, są przez nasz organizm całkowicie tolerowane, reszta jest średnia pod tym względem, a nawet może być niebezpieczna. Nie dajmy się zwieść obietnicom o cudownym działaniu danego kosmetyku bo to wcale tak nie działa.

Żeby kosmetyk mógł mieć na nas jakieś działanie – musi w swoim składzie posiadać coś, co wpływa na organizm, skórę, przemianę tkankową lub same tkanki pozytywnie. Muszą być to aktywne składniki, wyciągi, witaminy czy składniki mineralne, takie, jak znajdują się chociażby w kosmetykach Elfa-Pharm, w innym przypadku kosmetyk jest tylko stratą pieniędzy, bo tak naprawdę nic nam nie daje. Bądźmy świadomymi konsumentkami i zadbajmy o to, żeby nasza uroda była pełna, całkowita, a nie tylko podlegała modzie na takie czy inne kosmetyki, które tak naprawdę nie mają prawa działań.

kosmetyki

Producent kosmetyków naturalnych wie – że nie mogą one uczulać, muszą być bezpieczne dla skóry i nie mają prawa wywoływać alergii. Wie też, że nawet ich systematyczne stosowanie nie może przyczyniać się do odkładania się w organizmie jakichś szkodliwych substancji, bo to całkowicie mijałoby się z celem takich kosmetyków. Ich głównym zadaniem jest nas upiększać, a jednocześnie działać całkiem neutralnie w ramach naszego zdrowia. Dlatego też tak ważne jest, żeby kosmetyki były bezpieczne, delikatne i całkowicie stworzone z tego, co dała nam Matka Natura. Nie możemy sobie pozwolić na to, żeby naszą urodę kalać czymś, co nie będzie jej służyć, bo długofalowe skutki takich działań mogą być naprawdę opłakane. Za każdym razem, kiedy idziesz do sklepu i wybierasz kosmetyki na bazie ziół, robisz dla swojej skóry coś dobrego. Przyczyniasz się do poprawy jest stanu, natomiast kiedy wybierasz coś syntetycznego, to działasz wręcz odwrotnie. Skazujesz swoją skórę na to, żeby cierpiała przez składniki, które wcale nie powinny się na niej znaleźć. Są to konserwanty, wszelakiego rodzaju polepszacze.

17354435986_f1208309f0_o

Producent kosmetyków naturalnych musi wiedzieć – że dzisiaj użytkowniczki wiedzą, co kupują i nie da się ich omamić pięknym opakowaniem. One czytają składy, wiedzą, co oznacza dana nazwa i za co odpowiada konkretny składnik. Są konsumentkami XXI wieku i wybierają dla swojej skóry to co najlepsze, bo myślą perspektywicznie, a nie tylko o tym, co jest dzisiaj. Elfa-Pharm wypuszcza na rynek tylko dobre kosmetyki. Ich działanie mówi samo za siebie, nie mają prawa wyrządzić skórze krzywdy. Są bezpieczne, delikatne, skuteczne i składają się wyłącznie z przebadanych dermatologicznie składników. To czyni je czymś idealnym dla nowoczesnej pielęgnacji, która opiera się na holistycznym podejściu do ludzkiego organizmu, zdrowia i piękna — do całości.

 

źródło: http://www.elfa-pharm.pl/pl/

VN:F [1.9.22_1171]
Ocenki: 0.0/10 (0 głosów)
VN:F [1.9.22_1171]
Ocenki: 0 (z 0 głosów)