Zakłady sportowe przez Internet

Lut 25, 2008 przez

W sumie poświęcono w Polsce na gry hazardowe w dwutysięcznym piątym roku sumę prawie sześć przecinek pięć miliarda zł w tym na gry liczbowe 2, trzydzieści cztery mld PLN złotych.
Hazard – taką nazwą określa się wszystkie gry pieniężne, w których o wygranej decyduje szczęście. Miastem mianującym się terminem Miasto hazardu to Las Vegas, gdzie dziennie na rozrywkę uczestnicy poświęcają miliony zielonych.
Serwis bukmacherski zakłady bukmacherskie głosi typerom mnóstwo o zakładach bukmacherskich i ich ciekawym wykorzystaniu. W kilku dobrych podstronach obejrzymy jak uzyskać typy bukmacherskie, sprawdzimy wyniki live z wielu dyscyplin sportowych oraz zobaczymy sporo o zawieraniu zakładów bukmacherskich on-line. Dlatego na pewno warto przeczytać tę stronę on-line.
W nardoach islamskich gry hazardowe są zakazane, choć np. Indonezja zezwala to na wyspie Batam. W Japonii działa tysięcy bez prawnych kasyno-barów, mianowanych shantis. Szacuje się, że co rok przepływa przez nie około 10 miliardów dolarów.
Bukmacher (angielski Bookmaker, od book – zakład i make – robić) – człowiek lub instytucja trudniąca się przyjmowaniem zakładów pieniężnych przed lub w trakcie zawodów wielu wydarzeń sportowych takich jak wyścigi samochodowe, kolarstwo, wyścigi konne, biegi, snooker, baseball, piłka nożna, koszykówka, siatkówka, szachy, skoki narciarskie, tenis ziemny, tenis stołowy, boks itd. Sts – to najbardziej znany polski bookmaker, wraz z Profesjonal i Toto-mix.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocenki: 0.0/10 (0 głosów)
VN:F [1.9.22_1171]
Ocenki: 0 (z 0 głosów)

Podobne

Podziel się!