Zadbane dłonie na ślub

Kwi 12, 2008 przez

Wesele to dzień wyjątkowy ale nie oznacza, że paznokcie ślubne powinny być przyozdobione różnorodnymi świecidełkami. Zachowajmy troche stylu aby nikt nie wspominał tego jak bardzo świeciły się Twoje paznokcie. Przede wszystkim zadbaj o to by paznokcie były gładkie. Już kilka miesięcy przed ślubem pielęgnuj je z dużą dbałością o szczegóły.
Dużo rozmawia się o weselu i ślubie. Niektóre osoby twierdzą że jest to jedyny dzień w życiu inne, że ta chwila jest ważny ale nie można bagatelizować z wydatkami. A może poprostu powinno się na własną ręke sprostać tej czynności. Stworzyć notatnik ślubny. Dobrze zaplanować każdą część wesela?

Korzystaj z innych pilniczków niż metalowe. Bezpieczne pilniczki wykonane są z tworzywa sztucznego albo czasem ze specjalnej tektury. Do zabiegów używa się także specjalnej, wygładzającej strony polerki. Bardzo często są dwustronne, czyli mają dwa rodzaje powierzchni: twardsza z grubymi ziarnami służy do skracania płytki, miękką gładzimy brzegi.
To pozwoli Ci nie tylko nauczyć się jak profesjonalnie dbać o paznokcie ślubne ale także w później będziesz mogła wykorzystać swoją doświadczenie pomagając innym. Nie czarujmy się… wykonanie ozdobnego wzorka jest pracochłonne i wymaga wiele cierpliwości.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocenki: 0.0/10 (0 głosów)
VN:F [1.9.22_1171]
Ocenki: 0 (z 0 głosów)

Podobne

Podziel się!