Zaawansowany pedicure GetColor

Wrz 18, 2015 przez

Fantazyjne rozwiązania dostępne są zarówno w przypadku paznokci u rąk, jak i stóp. Interesujące wydają się być zwłaszcza te drugie, gdyż pozwalają zastosować naprawdę zaskakujące techniki. Idealnym na to przykładem jest tak zwany pedicure GelColor, który dotyczy kilku faz poszczególnych zabiegów. Wspomnieć należy przede wszystkim o tym, iż powinien być on wykonany przez specjalistów w odpowiednim salonie kosmetycznych. Jedynie bowiem fachowa wiedza oraz doświadczenie pozwolą uzyskać zdrowy i piękny efekt, który będzie nasz zachwycał przez długi czas.

Cała operacja rozpoczyna się od wykonania pedicure klasycznego – związany jest on przede wszystkim ze stosownym oczyszczeniem stóp, a następnie usunięciem wszelkich ubytków i nieestetycznych skórek. Następnie paznokcie są piłowane oraz skracane. Przed nałożeniem lakieru bardzo często stosuje się również liczne preparaty odżywcze, dzięki czemu płytka paznokcia zostaje w należyty sposób wzmocniona. Gdy standardowe zabiegi zostaną zrealizowane, możemy przejść do fazy drugiej.

8112850026_b9bc9182a0_b

Związana jest ona z nałożeniem aż czterech warstw zróżnicowanych preparatów – na samym początku stosowany jest wysokiej jakości podkład, dzięki któremu możliwe staną się dalsze czynności. Kolejne na liście są aż dwie warstwy specjalistycznego lakieru, który nada paznokciom atrakcyjnego wyglądu, a także sprawi, iż cała mieszanka stanie się odporna na różnego rodzaju czynniki zewnętrzne. Mowa tu między innymi o mechanicznych uszkodzeniach, ale również negatywnym wpływie warunków atmosferycznych. Na samą górę nakładany jest lakier typu top coat, zwany również nawierzchniowymi. Zdecydowanie przyspiesza on wysuszanie wszystkich warstw, a także wydłuża jej trwałość. Warto go użyć, jeżeli chcemy, aby nasz pedicure utrzymany został przede wiele dni.

Jednak najatrakcyjniejsza jest przede wszystkim żelowa powłoka, która sprawia – że stylizacja paznokci nabiera zupełnie nowego charakteru. Zapewnia ona przede wszystkim bardzo atrakcyjną, błyszczącą powłokę, dzięki której nasze stopy będą przyjemne dla oczu. Pamiętać należy o tym, aby każdą nakładaną warstwę dodatkowo utwardzić poprzez lampę LED, której działanie nie powinno jednak przekraczać 30 sekund. Uzyskany w ten sposób efekt z pewnością zadowoli nawet najbardziej wymagające klientki wszelkich zakładów kosmetycznych.

8112851122_c9ba0ae8f5_h

Poza niezwykle przyjemnym wyglądem – pedicure GelColor charakteryzuje się niezwykłą wytrzymałością. Dzięki zastosowaniu wielu zróżnicowanych warstw, a także dodatkowego wzmocnienia w postaci działania wspomnianej lampy LED są one bardzo odporne na wszelkie zadrapania oraz pęknięcia. Warto pamiętać jednak o tym, iż ten rodzaj pedicure powinien zostać wykonany bardzo dokładnie, w związku z czym odradza się jego realizację na własną rękę. Możemy bowiem doprowadzić do zniszczenia płytki paznokcia, czego oczywiście nikt nie chce.

Tego typu paznokcie żelowe u naszych stóp sprawią, iż przyjemnością stanie się dla nas podróżowanie bez skarpetek, z odkrytymi palcami. Z pewnością warto się na niego zdecydować.

 

źródło: http://artnail.pl/oferta/pielegnacja-dloni

VN:F [1.9.22_1171]
Ocenki: 0.0/10 (0 głosów)
VN:F [1.9.22_1171]
Ocenki: 0 (z 0 głosów)

Podobne

Podziel się!