Z hostingiem bez reklam lepiej

Maj 23, 2012 przez

W obecnych czasach nie istnieją darmowe hostingi bez reklam, a to z tego prostego powodu, że nie ma nic za darmo. Nie uda nam się znaleźć w chwili obecnej hostingu bez reklam, a który będzie darmowy.
Jeżeli dane firmy hostingowe kuszą nas hostingiem bez reklam to znaczy, że na pewno będziemy musieli za taki hosting zapłacić. hosting bez reklamKażda firma musi realizować jakiś zysk i jeżeli nie chce od nas żadnej opłaty za udostępnianie swoich serwerów, to będzie chciała te utracone kwoty nadrobić przynajmniej na reklamach.

Hosting bez reklam – tylko taki

Wielu internautów zakładających swoje strony internetowe kieruje się w pierwszej kolejności redukcją kosztów. Wtedy z reguły wybierają darmowy hosting, ale nie ma złudzeń co do tego, że nie będzie on hostingiem bez reklam. Usługodawcy, którzy oferują hosting bez reklam liczą na to, że w późniejszych okresach dana strona stanie się bardziej popularna, a większa liczba odwiedzin będzie przynosić dochody. Jasnym jest to, że jeśli chcemy aby nasza strona nie była oszpecana przez reklamy to powinniśmy się skupić na płatnym hostingu bez reklam. Relatywnie niskim kosztem zapewnimy sobie spokój i profesjonalizm, a wizerunek naszej strony będzie bronił się choćby tym, że nie uświadczymy na stronie z hostingiem bez reklam nawet jednego ogłoszenia.

Hosting bez reklam to dobra inwestycja

Hosting bez reklam to inwestycja w przyszłość naszej strony i powodzenie przedsięwzięcia. Hostingi bez reklam wbrew pozorom nie są wcale drogie. Hosting bez reklam możemy zakupić już za równowartość 60-80 złotych rocznie. W przypadku takiego hostingu bez reklam to koszt 5-7 złotych miesięcznie. Taki koszt w przypadku mniej obleganych stron internetowych zapewni nam profesjonalny hosting bez reklam. Wato zatem zastanowić się nad tym, czy tak relatywnie niski koszt nie byłby wskazany dla naszej strony internetowej.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocenki: 6.1/10 (8 głosów)
VN:F [1.9.22_1171]
Ocenki: 0 (z 0 głosów)
Z hostingiem bez reklam lepiej, 6.1 out of 10 based on 8 ratings

Podobne

Podziel się!