Wyszukiwarka darmowych mp3

Mar 16, 2008 przez

Internet jest już bardzo rozwiniętą siecią, która łączy ze sobą wielu ludzi na całym świecie. Bardzo dużą furorę w Internecie zdobyły utwory muzyczne w formatach mp3. Na wielu stronach możemy zobaczyć linki, które reklamują: darmowe mp3, wyszukiwarka mp3, pobierz za darmo. Jest wiele stron, które udostępniają darmowe mp3 dla każdego, ale czasami zdarza się, że te darmowe mp3 to zwykła ściema.

Po kliknięciu w odnośnik do pobrania otwiera się stronka, na której dany utwór można sobie kupić. I jak tu można mówić, że jest to serwis, w którym ściągnąć można darmowe mp3 z gatunku disco polo. Zawsze jednak należy korzystać z zaufanych witryn. Nawet ja czasami ściągam sobie empetrójki, jak usłyszę jakąś ciekawą piosenkę. Zawsze przeszukuję bazę poczynając od Google.pl, a potem szukam moich zaufanych witryn, gdzie ściągnąć mogę darmowe mp3 z poszukiwaną piosenką.

Zawsze na którejś ze stron trafiam na poszukiwany utwór i mogę go normalnie pobrać. Często też korzystam z sieci BitTorrent, na której możne znaleźć nie tylko pojedyncze utwory, ale również całe albumy danego wykonawcy. Ten sposób też jest zaliczany jako wyszukiwarka mp3.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocenki: 0.0/10 (0 głosów)
VN:F [1.9.22_1171]
Ocenki: 0 (z 0 głosów)

Podobne

Podziel się!