Wypożyczalnia samochodów w Łodzi

Sty 21, 2009 przez

Pierwsza wypożyczalnia samochodów Łódź,oferuje swoim wynajmującym najwyższą jakość w cenie mieszczącej się w określonej przez obecny stan gospodarki, zasobności portfela społeczeństwa. Jeżeli chodzi o wynajem samochodu wypożyczający rezygnują w większości przypadków z jakości obsługi, samej usługi wynajmu oraz przede wszystkim jakości pojazdów na rzecz jak najniższej ceny, którą będą zmuszeni zapłacić za awarię własnego samochodu.

O ile jest to wypożyczalnia samochodów osobowych, takie podejście nie będzie konieczne. Wypożyczalnia samochodów w Łodzi stworzyła swoją ofertę opierając się o szczegółowe poznanie rynku wynajmu samochodów. Dzięki perfekcyjnie określonym segmentom odbiorców, oferta którą przygotowała wypożyczalnia samochodów Łódź jest przystosowana do różnorodnych potrzeb jakie mają odbiorcy gdy starają się o wynajem samochodu. Klienci wypożyczający auto ze względu na konieczność, związaną z nieoczekiwaną utratą własnego samochodu, poszukują samochodów jak najtańszych, które spełniają podstawowe wymogi, tj. pozwolą im przemieszczać się z punktu A do B, przy jak najmniejszym koszcie. Dla tego typu wypożyczających wypożyczalnia samochodów w Łodzi przygotowała flotę małych aut miejskich, o podstawowym wyposażeniu , które na tle konkurentów wyróżnia opcja wspomagania kierownicy.

Wynajmujący którzy poszukują aut dla celów turystycznych, liczą na stosunkowo najmniejsze odstępstwa samochodu wypożyczonego od tego którym jeżdżą na co dzień. Istotnym warunkiem jest oszczędność jazdy, ale i wyposażenie w podstawowe opcje dodatkowe, takie jak: klimatyzacja, wspomaganie czy elektryczne szyby. Z reguły odbiorcy ci, chcąc oszczędzić własny pojazd, lub skorzystać z pojazdu o większych gabarytach niż posiadany, decydują się na wypożyczenie samochodu. Jeżeli chodzi o wypożyczenie samochodu firma oferuje także wachlarz usług dodatkowych, do których zalicza się możliwość wynajęcia dodatkowych elementów wyposażenia takich jak GPS, czy box na dach auta.

Oferta poszerzona jest także o usługę podstawienia auta we wskazane miejsce, w określonym terminie oraz obsługę poza czasem pracy wypożyczalni. Flota wypożyczalni samochodów w Łodzi składa się wyłącznie z nowych pojazdów marki Toyota, co daje gwarancję trwałości w każdych warunkach. Stała kontrola pojazdów pozwala zachować najwyższy poziom usług, niezależnie od pory roku. W cenę wynajmu wliczone jest ubezpieczenie samochodu. Każdy wynajem w wypożyczalni samochodów w Łodzi wiążę się z koniecznością uiszczenia zwrotnej kaucji. Wszelkie czynności formalne związane z wynajmem wypożyczalnia samochodów Łódź przeprowadza błyskawicznie i sprawnie, dzięki zastosowaniu wewnętrznego systemu informatycznego.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocenki: 0.0/10 (0 głosów)
VN:F [1.9.22_1171]
Ocenki: 0 (z 0 głosów)

Podobne

Podziel się!