Wynajem samochodów

Cze 7, 2007 przez

Czy chciałeś wypożyczyć samochód w Polsce i nie wiedziałeś gdzie i jak ? teraz to już przeszłość, dzięki naszej stronie możesz znaleść samochód, zarezerwować go i zapłacić nie ruszając się od komputera! A wszystko w trzech prostych i jasnych krokach. Wiesz dokładnie ile zapłacisz gdzyż u nas nie ma ukrytych opłat. Dotego cała operacja zapłaty jest bardzo prosta i bezpieczna.

Argus wynajem samochodów oferuje Ci to wszystko, a nawet więcej, bo np. gdzie dostaniesz gwarancję najniższej ceny ? U nas tak ! Jesteśmy tak pewni swojej oferty, że jesteśmy w stanie zagwarantować Ci najniższą cenę na rynku!

Nieważne czy lecisz to Pragi, Rzymu, Mediolanu, Sydnej czy Nowego Jorku z nami możesz wynająć samochód na całym świecie, gdyż oferujemy ponad 10.500 lokacji. Współpracujemy z ponad czterystoma pięćdziesięcioma partnerami na Ziemi!

W Polsce możesz wypożyczyć samochód z Argus wynajem samochodów na największych lotniskach i w największych miastach, takich jak: Warszawa-Okęcie, Katowice-Pyrzowice, Kraków-Balice, Wrocław-Starachowice, Bydgoszcz, Bielsko-Biała, Białystok, Szczecin, Łódź, Kielce, Lublin, Olsztyn, Poznań, Rzeszów.

Tylko nasza wypożyczalnia samochodów daje Ci takie możliwości.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocenki: 0.0/10 (0 głosów)
VN:F [1.9.22_1171]
Ocenki: 0 (z 0 głosów)

Podobne

Podziel się!