Wybielanie zębów metodą Brite Smile

Kwi 12, 2008 przez

Panuje powszechne przekonanie, że telewizja wyszczupla oraz dodaje uroku. Jednak czy szklany ekran może też wybielać zęby reporterów oraz prezenterów? Ludzie często wpatrują się w niewyobrażalnie białe zęby aktorów podejrzewając, iż może to powodować magia telewizji.

Tak naprawdę owe niemożliwie białe zęby nie są spowodowane przez jakiś efekt telewizyjny. Tak piękny uśmiech gwarantuje dobra klinika stomatologiczna, która wśród swoich zabiegów posiada również skuteczne wybielanie zębów. Niektórzy ludzie mogą chwalić się naturalnie białym kolorem zębów, jednak znaczna większość by uzyskać efekt pięknego uśmiechu, musi zdecydować się na wybielanie zębów w dobrym gabinecie stomatologicznym. Planując mieć naprawdę białe zęby lepiej zapomnieć o używaniu takich specyfików jak rozjaśniające pasty do zębów. One są w stanie jedynie pomóc w malutkim stopniu, jeśli natomiast chcemy odczuwalnego efektu w krótkim czasie, wtedy wybielanie zębów metodą Brite Smile jest bezdyskusyjnie najodpowiedniejszym rozwiązaniem. Brite Smile wykorzystuje diody generujące zimne światło. Jest to tak efektywna technologia, iż wybielanie zębów w systemie Brite Smile umożliwia zmianę barwy zębów aż o 8 tonów w trakcie pojedynczej wizyty w gabinecie stomatologicznym.

Wybielanie zębów sposobem Brite Smile jest zabiegiem, jaki każda profesjonalna klinika stomatologiczna powinna w swej ofercie posiadać. Jedyną słabością Brite Smile wydaje się być cena, która wynosi przeszło 2 tys. złotych. Można więc swobodnie powiedzieć, iż mało kogo stać na wybielanie zębów za takie pieniądze, jednakże efekty Brite Smile są naprawdę oszałamiające. Wydając te pieniądze i poświęcając niewiele ponad 1 godzinę czasu możemy stać się właścicielami niesamowicie białych zębów. Czy jest to zbyt dużo za lepsze samopoczucie, większą pewność siebie i zwiększenie poziomu atrakcyjności? Jeżeli kobiety lubią wyrzucać grube pieniądze na kosmetyki i odzież, to czemu nie miałyby zafundować sobie pięknego uśmiechu? Potrzebna jest do tego dobra klinika stomatologiczna i rezygnacja z zakupu kilku droższych butów.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocenki: 0.0/10 (0 głosów)
VN:F [1.9.22_1171]
Ocenki: 0 (z 0 głosów)

Podobne

Podziel się!