Wszyscy jadą do Rewala

Mar 2, 2008 przez

Rewal to od kilku lat jedna z najpopularniejszych miejscowości nadmorskich województwa zachodniopomorskiego, chętnie odwiedzana w sezonie letnim przez tysiące kuracjuszy, przybywających z całego kraju.
W jaki sposób Rewal zyskał sobie taką sławę wśród młodzież, dorosłych i osoby starsze?
Na pewno to atrakcyjne położenie (na wysokim klifie), szeroka i piaszczysta plaża, wysokiej jakości woda, jak również z wysoką zawartością jodu mikroklimat.
Jednak walory turystyczne Rewala, jakie ofiarowała mu natura to nie jedyne powody, dla których przybywa tu tak wiele kuracjuszy. To również dobrze rozwinięta oferta noclegowa zawierająca wszelkie możliwe formy zakwaterownia: nowoczesne hoteliki, rewalskie pensjonaty, i inne często wybierane obiekty noclegowe.
Rewal to także coś więcej – to nie tylko liczne bary, smażalnie i ogródki piwne – ale przede wszystkim wyjątkowa dbałość o wygląd zewnętrzny – równo przycięte trawniki, czyste, zadbane chodniki, to również liczne imprezy kulturalne i rozmaite atrakcje turystyczne, do których zaliczyć m.in. możemy:
– kościół neogotycki z drugiej połowy XIX wieku,
– ciuchcia ,
– sala sportowa,
– paralotniarstwo,
– i jezioro Liwia Łuża, niecałe 300 m od plaży
Jeżeli i Ty chciałbyś zwiedzić Rewal w tym roku już teraz, zaplanuj wakacje i zarezerwuj domek w Rewalu. Gorąco zapraszamy!

VN:F [1.9.22_1171]
Ocenki: 0.0/10 (0 głosów)
VN:F [1.9.22_1171]
Ocenki: 0 (z 0 głosów)

Podobne

Podziel się!