Wózki widłowe

Mar 10, 2010 przez

Nasza firma Tytan powstała kilka lat temu i niezmiennie cieszy się nienaganną renomą w sektorze sprzedaży wózków widłowych. Sprzedajemy najnowsze i używane wózki widłowe, elementy wymienne oraz gwarantujemy profesjonalny serwis.

Sprzedajemy wózki widłowe robione przez fabryki, które są w panteonie światowych producentów tego typu sprzętu. W naszym sklepie firmowym znajdą Państwo nowe i z drugiej ręki wózki podnośnikowe przedsiębiorstw: Mitsubishi, Nissan, Komasu, Toyota. Naszym niepodważalnym atutem jest to, że jako placówka handlowa posiadamy pokaźną powierzchnię handlową i dlatego też mogą Państwo od razu przypatrzeć się i przetestować proponowany przez nas osprzęt.

Jako spółka handlowo – usługowa oprócz sprzedaży wózków widłowych trudnimy się również ich naprawą. Do zreperowania tego rodzaju sprzętu korzystamy z pracy naszych świetnie wyszkolonych pracowników. Nasze ogromne doświadczenie zapewnia dobrze zrobioną reperację usterki. W ramach serwisowania wózków widłowych jest również przegląd gwarancyjny jak i kilkuletnich, używanych wózków podnośnikowych.

Nasze przedsiębiorstwo oferuje bardzo różnorodny asortyment wózków widłowych, na które oferujemy bardzo korzystne obniżki cen. Jako firma dajemy gwarancję producencką na zakupione u nas produkty. Zapraszamy wszystkie zainteresowane osoby do zajrzenia do naszego salonu w w mieście stołecznym-Warszawie.

Firma Tytan ma niejako trzy strefy działalności. Pierwsza to sprzedaż wózków widłowych najnowocześniejszych jak i używanych. Druga strefa naszego działania to sprowadzanie i sprzedaż części do wózków widłowych i na koniec finalna to: serwis rzeczonych wózków widłowych. Taka zunifikowana aktywność naszej spółki zapewnia najlepszą obsługę konsumenta, któremu w pewnym sensie oszczędzamy czas bowiem nie musi on już więcej szukać innych wykonawców niezbędnych do reperacji uszkodzonego sprzętu, czy ściągnięcia elementów zamiennych.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocenki: 0.0/10 (0 głosów)
VN:F [1.9.22_1171]
Ocenki: 0 (z 0 głosów)