Włatcy Móch

Kwi 7, 2008 przez

Najlepsza bajkla dla doroslych włatcy móch Emintowana jest od ponad roku na kanale TV4, od niedawna tez w MTV Serial jest odzwiercedleniem życia drugoklasitów z 2B. Serial Produkowany jest we wrocławskim studiu RMG. Bohaterami tej bajki są czterej ośmiolatkowie uczniowie klasy II b szkoły podstawowej oraz ich nauczycielka (Pani Frał|Psorka Frał) oraz Pani Higienistka.
Scenatzysta serialu włatcy móch jest Bartosz Kędzierski, który ponadto użycza głosu jednej z postaci, głównemu bohaterowi Czesiowi. Dialogi obfitują w wulgaryzmy, chociaż wyprodukowano też wersję ocenzurowaną z usuniętymi wulgaryzmami i wymazanymi bardziej drastycznymi scenami. Muzykę do bajki właycy móch przygotował zespół rockowy Behavior. Klimatyczne brzmienia idealnie pasują do prezentowanych na ekranie wydarzeń.
Nazwa bajki jest kultowy. Serial nosi nazwę “Włatcy Móch”. Bohaterem wszystkich stał się Czesio zwany przez jednego z bohaterów Czesławem. Jełopka Andżelika, Anusiak, Maślana, Konieczko to banda przyjaciół czesia z Włatcy Móch. Ich przygody rozśmieszą każdego do łez. Serial emitowany jest w każdą niedziele o godzinie 20:00.
Co niedziela odcinek to opis przygód chłopaków z klasy drugiej oraz pozostałych {osób|przyjaciócł) ze szkolnej ławy. Odcinki online można zobaczyć ba stronie www.bxl.pl , na której znajdują sie też inne śmieszne filmiki oraz masa teledysków. Obszerne forum pozwoli na dyskusje na temat ulunionego serialu.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocenki: 0.0/10 (0 głosów)
VN:F [1.9.22_1171]
Ocenki: 0 (z 0 głosów)

Podobne

Podziel się!