Weekend majowy w Norwegii

Kwi 16, 2008 przez

Z chwilą wprowadzenia lotów do oferty tanie linie lotnicze Norwegian proponują pasażerom przeloty na trasie z Gdańska, Krakowa, Warszawy do Oslo. Z lotniska w Oslo możemy wykupić bilety na podróż koleją bądź to bilety lotnicze do Bergen. Tanie linie lotnicze Norwegian oferują również bezpośrednie połączenia lotnicze Warszawa Trondheim oraz Kraków Stavanger. Połączenie lotnicze będzie obsługiwane przez samoloty Boenig 737. Przelot z Krakowa do Oslo trwa około dwóch godzin, realizowane jest trzy razy w tygodniu. Jeden długi weekend w Norwegii pozwoli nam na obcowanie z pięknymi krajobrazami oraz urzekającymi fiordami.

Podróż pomiędzy huczącymi wodospadami, spektakularnymi górami i morskimi fiordami, podróż koleją Flam Railways oraz idyllyczny rejs wycieczkowy w fiordzie. Entuzjaści jazdy na rowerze mogą sobie zafundować podróż z Rjukan wzdłuż fiordu. Miejsca te są zarówno dla wytrawnych specjalistów górskich przejażdżek jak również dla początkujących rowerzystów.

Dalej możemy też skorzystać z uzdrowisk górskich, oddychać świeżym powietrzem, “ładować baterie” w centrum odnowy biologicznej przy kurorcie Vestlia.  Niesposób nie wspomnieć o kajakarstwie oraz wędkarstwie i rybołówstwie. Tanie linie lotnicze Norwegian proponują też przeloty do średniowiecznego miasta Bergen. Znajdziemy tam bogatą historię, fantastyczne krajobrazy z rzekami obfitującymi w łososia. Podróż też możemy rozpocząć i kontynuować w samym Oslo, stolicy Norwegii. Ekspresowy pociąg dowiezie nas w 20 minut z Oslo Airport Gardermoen do centrum.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocenki: 0.0/10 (0 głosów)
VN:F [1.9.22_1171]
Ocenki: 0 (z 0 głosów)

Podobne

Podziel się!