Warsztaty taneczne

Sty 13, 2008 przez

Niezwykłe zajęcia taneczne w stolicy Polski. Mix jazzu i hip-hopu. Tego jeszcze nie było.
A oto i główne gwiazdy.

Nadira Ira Kodiche

Tancerka, pedagog i choreograf w Oie w Paryżu. Pobierała także lekcje u profesorów specjalizujących się w classique jazz contemporation. Od wielu lat pracuje jako pedagog w Studio Harmonic w Paryżu.
Tworzy choreografie i spektakle w zanczących teatrach tańca w Izreaelu, Francji i na Węgrzech. Prezentuje styl tańca nazywany etniczny modern jazz. Łączy elementy tańca arabskiego z różnymi stylami takimi jak: hip-hop i modern jazz. Stosuje techniki teatralne jak również śpiew. Podkreśla wagę rąk jako środka wyrazu, który stanowi wielką wartość interpretacyjną.

Kelechi Onyele

Czarnoskóry tancerz i pedagog. Aktualnie prowadzi własne studio tańca Platforma we Frankfurcie. Jest specjalistą od hip-hopu i break-dance. Karierę rozpoczął jako artysta klubowy i dość szybko osiągnął wspaniałe rezultaty. Pracuje z wieloma gwiazdami gdzie wymienić można Kylie Minogue, DJ Bobo, Sarah Connor i wiele innych. Wspólnie z Kylie zatańczył podczas wręczenia europejskich nagród MTV. Jego osiągnięcie to występ i główna rola w musicalu Hair.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocenki: 0.0/10 (0 głosów)
VN:F [1.9.22_1171]
Ocenki: 0 (z 0 głosów)

Podobne

Podziel się!