Video w sieci – nie wszystko złoto co się świeci.

Kwi 15, 2008 przez

Pierwsze serwisy udostępniające tylko tekst stały się po prostu nudne. Internauci czekali na coś więcej, czekali na wprowadzenie ruchu. Takim krokiem na przód były zdjęcia. Jednak nieustanne oglądanie nieruchomych obrazów zawsze pozostawia wiele do życzenia. Ciągle chce się czegoś więcej.

Możliwość publikowania filmów w Internecie ma też swoje złe strony. Jak zawsze są dwie strony medalu. Niestety ta niedobra to wszelkiej maści degeneraci, którzy publikują treści video zakazane prawem, nieludzkie.

Możliwość publikowania swoich filmików w internecie daje szanse początkującym reżyserom, aktorkom, ludziom, którzy nie mają innej realnej szansy zaszokować. Pewnie można opisać dużo przykładów takich sytuacji, jednak to nie jest moim celem. Chcę jedynie ukazać wizję świata jaki nas otacza.

Możliwość publikowania teledysków umożliwia młodym zespołom muzycznym. Dzięki temu mogą zaistnieć prawdziwe gwiazdy muzyki, a nie tylko kolejne dody. Ludzie grający prawdziwą muzykę, nie koniecznie medialną, maja szansę zdobyć pierwsze grono fanów.

Początkowo większość filmów to zwykłe gagi rodzinne, masowe imprezy jak śluby i komunie. Śmiesznie filmy jednak z czasem zamieniły się w całe cykle. Powstały internetowe gwiazdy, ludzie którzy regularnie pokazują swoje przemyślenia i wizje otaczającego świata. Przykładem może być ta postać video

Możliwość publikowania dowolnych treści video często przekłada się na jawne łamanie prawa. Ogólna dostępność do serwisów video sprawia ze ludzie wrzucają wszystko. Nie zwracając uwagi ze treści są chronione prawami autorskimi. Przykład: Ludacris

Video w Internecie było tym na co wiele osób czekało, było kolejnym, miejmy nadzieję, że nie ostatnim krokiem w ewolucji stron. Dzięki filmom video można zobaczyć ruch, emocje, nawet uczucia aktorów. Dodatkową zaleta jest dostępność w dowolnej chwili, brak konieczności wyczekiwania jak w stacjonarnej telewizji.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocenki: 0.0/10 (0 głosów)
VN:F [1.9.22_1171]
Ocenki: 0 (z 0 głosów)

Podobne

Podziel się!