Unikalne systemy grzewcze

Kwi 2, 2008 przez

Grzejniki kanałowe są idealnym rozwiazaniem ogrzewania pomieszczeń z dużymi, sięgajacymi do podłogi oknami oraz wnętrz, w których zastosowanie tradycyjnego grzejnika mogłoby mieć negatywny wpływ na estetykę. Ogrzewanie kanałowe daje możliwość zagospodarowania wolnej przestrzeni przy oknie i sprawia, że widok z niego pozostaje pełny i przejrzysty.
Tradycyjne grzejniki potrzebują czasu do rozgrzania się i stygnięcia. Po przymknięciu głowicą termostatyczną grzeją jeszcze wystudzając się powoli, podczas gdy nie jest to już potrzebne. Ta duża bezwładność powoduje straty ciepła. System DBE redukuje te straty, skracając czas rozgrzewania i studzenia do minimum.
Mini to idealne rozwiazanie ogrzewania dla pomieszczeń z dużymi oknami, witrynami i niskimi parapetami. Dzieki małej wysokości (8 lub 13 cm) grzejnik ten można umieścić nawet pod oknem, które sięga do podłogi. Nie bez znaczenia jest równieź możliwość montażu na ścianie lub jako model wolnostojacy. Mocna obudowa, wykonana z jednego kawałka grubej blachy, tworzy estetyczną i odporną na odkształcenia konstrukcję
Grzejniki łazienkowe o delikatnym, dystyngowanym wyglądzie. Smukłe, trójkątne kolektory i lekko wygięte poziome profile sprawiają, że Accolade może stać się dekoracyjnym elementem twojego otoczenia. Różne wymiary, modele i kolory dają dużą możliwość dopasowania grzejnika do twoich potrzeb. Accolade z odstępami na ręczniki może pełnić rolę suszarki, a wersja bez odstępów ogrzewać Twój pokój i cieszyć oko swoim wyglądem.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocenki: 0.0/10 (0 głosów)
VN:F [1.9.22_1171]
Ocenki: 0 (z 0 głosów)

Podobne

Podziel się!