Udowodnij, że jesteś prawdziwym mężczyzną. Trzymaj się dobrego stylu

Cze 11, 2016 przez

Nie wnikamy w to ile zarabiasz, czym się zajmujesz, z czego miałeś piątki na świadectwie. Jeśli chcesz wyglądać poważnie, a 20. urodziny już dawno za tobą, czas zrobić w swojej garderobie generalne porządki. Przynajmniej w pewnym zakresie. Jakie konkretnie? Rzuć okiem na nasze zestawienie.

Uważaj na to, w czym ubierasz się na co dzień

zegarek na ręce

Po pierwsze: Musisz dbać o buty, koniec – kropka

Tak, tak – brudne buty to jeden z powodów, dla których twoja kobieta wstydzi się wyjść z tobą wieczorem do restauracji, a koledzy w pracy wytykają cię palcami na przerwie przy papierosie. Jeśli chcesz uchodzić za schludnie ubranego mężczyznę (nawet nie modnie, po prostu schludnie), to wypadałoby, abyś przynajmniej wybrał się do najbliższego zakładu szewskiego. Tak wszystko ci wyjaśnią. Dowiesz się, jakie różnice dzielą wosk od pasty i dlaczego warto byłoby zainwestować swoje miesięczne zaskórniaki w drewniane, naturalne prawidła.

Po drugie: Noś ubrania dobrze dopasowane do ciała

Nie chodzi o to, żebyś w towarzystwie pokazywał się w obcisłej koszuli i spodniach, które nie dają ci spokoju w pasie. Grunt to po prostu dobrze dopasowane do sylwetki ubrania. Zbyt duża koszula, zwisająca z ramion marynarka i spodnie przypominające swoją budową klosz na lampkę nocną naprawdę nie robią dobrego wrażenia.

Delikatnie rzecz ujmując oczywiście.

Po trzecie: Zaprzyjaźnij się z kolorowymi skarpetkami

Może i kilka lat temu czarne skarpetki rzeczywiście były uniwersalne i pasowały absolutnie do każdego outfitu, ale na pewno nie dzisiaj. Pokaż się z lepszej strony i udowodnij, że stać cię na więcej. Rzuć okiem na to co dzieje się w serwisie dosneakersow.com.pl i dobierz jedną z oryginalnych par.

Wybieraj między markami, które znasz, albo totalnymi nowościami. My absolutnie zakochaliśmy się w skarpetkach Nanushki. A tobie, które szczególnie przypadły do gustu?

Po czwarte: Czarny garnitur tak, ale nie zawsze i nie wszędzie

To, że wszyscy dookoła chodzą w czarnych garniturach (a przede wszystkim studenci wracający e egzaminów ustnych i maturzyści), to jeszcze nie powód, dla którego i ty miałbyś wpisywać się w ten kanon „piękna”. Czerń będzie odpowiednia na wieczorny bankiet o podniosłym charakterze, ale na pewno nie na co dzień.

Jeśli totalnie nie radzisz sobie z kolorami i wszystko, co nie jest odcieniem monochromatycznym przeraża cię na samą myśl, trzymaj się granatowych garniturów i brązowych butów. To klasyka, która sprawdza się absolutnie wszędzie. Uwierz nam na słowo – my przerabialiśmy to już wielokrotnie.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocenki: 10.0/10 (1 głos)
VN:F [1.9.22_1171]
Ocenki: +1 (z 1 głos)
Udowodnij, że jesteś prawdziwym mężczyzną. Trzymaj się dobrego stylu, 10.0 out of 10 based on 1 rating

Podobne

Tagi

Podziel się!