Tworzenie sklepów internetowych

Sty 21, 2009 przez

Projektowanie sklepów staje się niebywale łatwe! Wszystko za sprawą nowatorskiego serwisu internetowego dającego do dyspozycji świetnie opracowane oprogramowanie sklepów internetowych. Dzięki swej prostocie projektowanie sklepów internetowych stanie się wręcz zabawne! Serwis skleq.pl oferuje stworzenie i administrację sklepu przez miesiąc za darmo. Dlaczego więc nie próbować wejść w tak prężnie rozwijającą się gałąź jaką jest dziś e biznes?

Do tej pory, aby założyć sklep internetowy trzeba było się martwić o znalezienie programisty, grafika, hostingu, rejestratora domen, oraz wielu innych pobocznych aspektów, które bardzo zniechęcają osobę chcącą wejść w e biznes ze swoim sklepem internetowym. Dzięki skleq.pl problem taki nikogo już nie będzie musiał dotyczyć. Praktycznie bez żadnej wiedzy informatycznej, internetowej i specjalistycznej możemy tworzyć swój własny sklep internetowy. Aby tego dokonać wystarczy troche ruchów myszką, oraz wpisywanie cen i opisów towarów. Nie trzeba się martwić nawet o to jak zainstalować oprogramowanie sklepów internetowych. Jedyne co trzeba zrobić to zalogować się do serwisu i zarządzać jego zawartością. Krótko mówiąc – tworzenie sklepów internetowych dla każdego.

Oprócz samego narzędzia, serwis skleq.pl jest źródłem wielu cennych porad na temat wejścia w świat e biznes. Zamieszczonym tam artykuły są skarbnicą wiedzy na temat rozpoczęcia sprzedaży poprzez sklepy www. Czytając je każdy może znaleźć świetny pomysł na własny sklep. Wielu osobom brakuje pomysłów na zarabianie. Może dobrym pomysłem będzie sprzedaż przez internet, bez wychodzenia z domu i krzyczącego szefa nad sobą? Napewno warto spróbować!

Zatrzymywanie się na sprzedaży tylko za ladą jest już przeżytkiem i zatrzymaniem rozwoju firmy. Dzięki temu, że tworzenie sklepów internetowych staje się tak proste – mamy niepowtarzalną szansę przedstawić swoją ofertę całemu światu. Już teraz projektowanie sklepów każdy może robić zupełnie sam, a efekty przyjemnej pracy z naszym oprogramowaniem sklepu zamieścić na wizytówce w postaci adresu www do swojego własnego sklepu.

Dodatkową usługą jaką odnajdziemy w skleq.pl jest strona wizytówka. Tworzenie sklepów internetowych poprzez tą usługę będzie odbiegać nieco od tworzenia normalnego sklepu internetowego. Zostało to stworzone z myślą o firmach, które posiadają wąską paletę towarów na sprzedaż, za to w odpowiednio wysokich cenach. Dzięki usłudze strona wizytówka możliwe będzie projektowanie sklepów pod kątem odpowiedniej treści przedstawiającej firmę. Osoba tworząca sklep tego typu będzie mogła dodać odpowiednią ilość artykułów umożliwiających przekazać takie treści. Przy każdym etapie tworzenia, w bardzo łatwy sposób można będzie kożystać z gotowych elementów takich jak wstawianie mapy dojazdu tylko po wpisaniu adresu, lub też automatycznie generowanych zdjęć zgodnych z tematyką firmy.

skleq.pl oferuje:

  • Projektowanie sklepów internetowych – każdy bez wiedzy informatycznej (nie ważne czy sprzedawca z bazaru, czy osoba która jeszcze nie sprzedawała) będzie w stanie założyć sklep internetowy.
  • strona wizytówka – rodzaj sklepu połączonego ze stroną firmową.
  • E biznes – skarbnica wiedzy i porad dzięki którym każdy będzie mógł odnaleźć sposób w jaki można zarobić pieniądze.
  • Oprogramowanie sklepów internetowych – system dzięki któremu tworzenie sklepów internetowych stanie się tak dziecinnie proste.
  • Płatności – gotowy system płatności wykorzystywany przy obsłudze transakcji sklepów. Najpewniejsze rozwiązania gwarantujące, że zapłacona przez klienta kwota od razu pojawi się na firmowym koncie.
  • Porównywarki cen – serwis skleq.pl zadba o to, aby oferta tworzonych sklepów pojawiała się w wyszukiwarkach produktów sklepów internetowych.
  • Domena internetowa – tworzony sklep widoczny będzie pod nazwą nazwasklepu.skleq.pl lub w razie wyboru – w domenie zewnętrznej, np. nazwasklepu.pl

Nie pozostaje nic innego niż tylko tworzenie sklepów internetowych w skleq.pl, i oglądanie efektów swojej przyjemnej pracy z tym serwisem podobnych do tych co poniżej:

Tworzenie sklepów internetowych w skleq.pl
A później liczenie pieniędzy zarobionych ze sklepu…

VN:F [1.9.22_1171]
Ocenki: 0.0/10 (0 głosów)
VN:F [1.9.22_1171]
Ocenki: 0 (z 0 głosów)