Testy DNA kontra brazylijskie sztuczki

Wrz 11, 2007 przez

Twój związek naturalnym sposobem dobiega końca, toteż zapraszasz partnerkę na pożegnalną kolację, a tu zamiast kulturalnego rozstania czeka Cię zapowiedź ojcostwa! Ile razy zdarzyło Ci się słyszeć podobną historię, gdy to jakaś panna zatrzymała przy sobie nieszczęśnika przez dziecko, które dziwnym trafem po ojcu zbyt dużo nie odziedziczyło.

Jest sposób byś uniknął powielenia tej niefortunnej historii. Na szczęście nie żyjemy już w czasach kamienia łupanego i testy DNA stają się codziennością. A wiec zanim zamkniesz się w czterech ścianach z niekochaną kobietą i obcym dzieckiem, wykorzystaj ostatnią szansę by ustalić ojcostwo.

Badania genetyczne pozwolą Ci zapobiec niechcianemu małżeństwu albo obowiązkowi płacenia alimentów. Wystarczy skontaktować się z najbliższym laboratorium przeprowadzającym podobne badania, próbkę możesz pobrać sam i przesłać do laboratorium. Jeżeli okaże się, że faktycznie zostałeś w prosty sposób zwabiony w sidła, Twoja była nawet nie będzie miała odwagi ciągać Cię po sądach i proszę: kolejny raz wygrałeś.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocenki: 0.0/10 (0 głosów)
VN:F [1.9.22_1171]
Ocenki: 0 (z 0 głosów)

Podobne

Tagi

Podziel się!