Szybkie kredyty – małe oprocentowanie

Lip 3, 2008 przez

Coraz więcej banków oferuje nam atrakcyjne kredyty z niskim oprocentowaniem. Oprócz niskiego oprocentowania zmienia się również dostępność takich kredytów.
Coraz więcej Banków oferuje szybki kredyt gotówkowy, który jest dostępny maksymalnie w ciągu kilku godzin bez okazywania żadnych zaświadczeń o dochodach. Wystarczy tylko dowód osobisty.
Bank sprawdzi jedynie nasze dane z dowodu osobistego i zajrzy do danych w BIK aby ustalić czy mamy tam czystą kartę.
Średnie oprocentowanie kredytów gotówkowych to 12-14% w skali roku. Bez problemu można znaleźć jednak oferty kredytów oprocentowanych znacznie niżej niż 10%.

Taką ofertę przedstawia Bank Millennium S.A. w tzw. Pilnej Pożyczce gdzie na dowód można wziąć nawet 7000zł. Oprocentowanie pożyczki wynosi już od 7.90%. Wymagany jest minimalny dochód netto w wysokości 650zł.

Od konkurencji nie odstaje również LUKAS Bank z oprocentowaniem stałym i zmiennym od 8,5%. Tu jednak wymagane jest dokument o zarobkach, chyba że było się już klientem tego banku wówczas takie dokumenty nie są wymagane. Kredyt z tego banku można otrzymać nie wychodząc z domu.

KredytBZ WBK Wszyscy biorą z oprocentowaniem już od 7,99% gdzie decyzja o przyznaniu kredytu można dostać już po 5 minutach również mocno promowana jest w mediach przez bank. Można wziąć maksymalnie 20-krotność swoich dochodów na okres do 72 miesięcy.

Ciekawie przedstawia się również oferta Banku BPH. W pożyczce od ręki wystarczy już 500 zł zarobku netto aby skorzystać z oferty. Ciekawą opcją jest również możliwość spłaty innych kredytów.

Wygląda na to, że gotówka leży na ulicy. Nic tylko brać kredyt i wspomóc domowy budżet.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocenki: 0.0/10 (0 głosów)
VN:F [1.9.22_1171]
Ocenki: 0 (z 0 głosów)