Sztuka malarstwa

Maj 26, 2008 przez

Malarstwo jest używane jako metoda reprezentujących, katalogowanie i wyrażania wszystkich różnych zamiarów i projektów, które są tak liczne jak istnieją. Obrazy można naturalistycznie w reprezentanckich (jak w dalszym ciągu życia lub krajobraz malarstwo), fotograficzny, abstrakcyjny, być ładowane z narracji treści, symboliki, emocji politycznych lub być w otoczeniu.

Malarstwo jest praktyka stosowania barw na powierzchni, takich jak np. papier, płótno, drewno, szkło, lakier lub stoły. Jednak, gdy stosujemy w znaczeniu artystycznym, termin -obraz- oznacza korzystanie z tej działalności w połączeniu z rysunkiem, w zestawieniu oraz pozostałe względy estetyczne w celu oczywistego ekspresyjnego i koncepcyjnie oczekiwanego.

Znaczna wielkość historii malarstwa jest zdominowany przez emocjonalne motywy i pomysły; witryn tego rodzaju dzieła sztuki z tematyki malarstwa przedstawiające dane na temat mitologicznych kociołków do makiety biblijne nanoszonych na środkowe ściany i sufit w Kaplicy Sykstyńskiej do obrazów ciała ludzkiego się jako duchowy temat.

Osobiście znacznie sugeruję obrazy, których autorem jest Rafal Wysocki. Jest on przedstawicielem nurtu młodych polskich malarzy. Rafał Wysocki jest absolwentem Wydziału Form Przemysłowych w Krakowie.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocenki: 0.0/10 (0 głosów)
VN:F [1.9.22_1171]
Ocenki: 0 (z 0 głosów)

Podobne

Podziel się!