Szkoły policealne Progres

Paź 23, 2007 przez

Progres to rozwój. Progres to postęp. Progres to wybór dla tych, którzy chcą się rozwijać, iść do siebie, dbać o swoje wykształcenie i osiągnąć wysoki poziom. Progres to szkoły właśnie dla Ciebie! Oferujemy edukację na poziomie szkół średnich (liceum dla dorosłych Progres), a także na poziomie policealnym (szkoły policealne Progres). Z nami zdasz maturę. Z nami zdobędziesz ciekawy zawód. Zaufaj nam i przyłącz się do tych, którzy już wiedzą co dla nich najlepsze. Liceum dla dorosłych Progres to możliwość zdobycia średniego wykształcenia i dyplomu ukończenia szkoły. Liceum to posiada status szkoły państwowej, co daje jej słuchaczom wiele uprawnień, jak choćby zniżki na przejazdy środkami komunikacji miejskiej. Wydajemy też wszelkie potrzebne zaświadczenia (WKU, ZUS). Liceum dla dorosłych Progres to trzy lata nauki w systemie zaocznym, które umożliwiają podejście do egzaminu dojrzałości. Nasi słuchacze osiągają wysokie wyniki na maturze, co otwiera im drogę do najlepszych uczelni wyższych.

Absolwenci liceum dla dorosłych Progres otrzymują dyplom ukończenia szkoły. Wielu z nich kontynuuje naukę w szkołach Progres. Progres to bowiem także szkoły, które przygotowują do pracy zawodowej, prowadząc zajęcia oferowane przez szkoły policealne.

Progres to bogata oferta kierunków, które dają ich absolwentom tytuł specjalisty (w przypadku ukończenia szkoły rocznej) lub technika (w przypadku ukończenia szkoły dwuletniej). Szkoły policealne Progres cieszą się wielkim zainteresowaniem oraz zaufaniem absolwentów szkól średnich. Przyciąga ich nie tylko oferta bogata w kierunki różnych dziedzin, ale także profesjonalizm z jakim prowadzone są zajęcia. Dbamy o to, by zajęcia prowadzone były przez starannie dobraną kadrę naukową, oraz by odbywały się w salach, które w pełni przystosowane są do zajęć z różnych dziedzin. Odpowiednio wyposażone sale to nasz niezaprzeczalny atut. Dodatkowo oferujemy atrakcyjne praktyki zawodowe, które przygotowują do późniejszego startu na rynku pracy.

Szkoły Progres oferują naukę po przystępnej cenie. Dbamy także o atmosferę, gdyż wiemy jak ważna ona jest, by nauka stała się przyjemnością. Organizujemy więc bezpłatne wyjazdy integracyjne do ciekawych miejsc, co pozwala na bliższe zapoznanie się z innymi osobami podejmującymi naukę w szkołach Progres.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocenki: 0.0/10 (0 głosów)
VN:F [1.9.22_1171]
Ocenki: 0 (z 0 głosów)

Podobne

Podziel się!