Szkolenia biznesowe

Kwi 27, 2010 przez

Osoba kończąca marketing i zarządzanie wydawać by się mogło, że już ma wystarczający zasób wiedzy by móc samodzielnie zacząć pracować na jakimś stanowisku zarządzania. Pomijając fakt, że zarządzać można ludźmi, ruchem, maszynami, czy tak naprawdę chyba wszystkim, to po skończeniu zarządzania i marketingu, chyba nie za bardzo można od razu zająć się pracą, do której się przygotowywało przez kilka lat studiów.

Przede wszystkim, to czego się nauczyliśmy podczas studiów może już powoli wychodzić z praktyki, mało tego, może być postrzegane jako działania na szkodę firmy. By tego uniknąć warto zweryfikować naszą wiedze z panującymi trendami. Do weryfikacji doskonale nadają się szkolenia biznesowe, w tym przypadku szkolenia z zarządzania.

Niezależnie czy weźmiemy szkolenia dla kadry menedżerskiej, czy szkolenia z zarządzania sprzedażą, będziemy w stanie porównać to czego już się nauczyliśmy z tym, co obecnie się stosuje w kontaktach z pracownikami, kontrahentami czy nawet konkurencji. Taką inicjatywę na pewno doceni nasz potencjalny pracodawca, a zwłaszcza ten, któremu zależy na rozwoju podwładnych.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocenki: 0.0/10 (0 głosów)
VN:F [1.9.22_1171]
Ocenki: 0 (z 0 głosów)

Podobne

Podziel się!