Światełka na nagrobkach

Mar 15, 2008 przez

Zdobienie nagrobków to przede wszystkim wieńce i znicze. Zapalone światełko z jednej strony ma świadczyć o nieustającej pamięci o osobie zmarłej, z drugiej zaś przyozdabiać grób i rozświetlać go swoim światłem. To dlatego też producenci zniczy wciąż rozszerzają swoją ofertę, dbając, by ich produkty odpowiadały wymaganiom osób kupujących.
Wśród ofert firm zajmujących się produkcją i dystrybucją zniczy znajdziemy najczęściej znicze wytwarzane z różnego rodzaju materiałów: szkła, plastiku, ceramiki. Produkty te tworzone są w taki sposób, by ich eksploatacja była jak najdłuższa. Stąd – w zależności od rozmiaru znicza – możemy kupić lampki nagrobkowe, które palić się będą nawet przez kilka dni.
Produkcja zniczy nagrobkowych to nieustannie rozwijająca się dziedzina handlu. By wyjść naprzeciw potrzebom i wymaganiom klienta firmy produkujące znicze dbają nie tylko o jak najlepszą jakość swoich produktów, ale także o ich wygląd. Dlatego też w ofercie znajdują się znicze o różnorodnej kolorystyce i tematyce (np. świątecznej) oraz odmiennym wzornictwie.
Zdobienie i sprzątanie nagrobków to czynność, którą wykonujemy co roku przed dniem 1 listopada. Jednak pamięć o tych, którzy odeszli towarzyszy nam to nie tylko w Święto Zmarłych, ale również na co dzień. Dlatego cmentarze odwiedzamy częściej, aniżeli raz do roku i dbamy, by wyglądały należycie.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocenki: 0.0/10 (0 głosów)
VN:F [1.9.22_1171]
Ocenki: 0 (z 0 głosów)

Podobne

Podziel się!