Strona startowa

Sty 27, 2008 przez

Dużo surfujesz po internecie?, masz ulubione strony które często odwiedzasz? Masz problem z zapamiętywaniem interesujących stron? Przyda Ci się strona startowa na której będziesz mógł umieścić oraz skategoryzować ulubione Twoje strony. Dodatkowo będziesz miał statystykę o wybieranych przez Ciebie stronach (informacje o dacie ostatniej wizyty na danej stronie oraz informacje o ilości odwiedzin danej strony, Twoje ulubione strony będą poukładane według ilości odwiedzin, najwyżej będą umieszczone najczęściej odwiedzane, a najniżej będą odwiedzanie rzadko).

Zdefiniuj swoją własną stronę startową w serwisie: lecim.pl, Wybierz ulubione strony z szeregu dostępnych lub dodaj całkiem nowe wpisy, ulubione strony podziel na kategorie, wybierz domyślną kategorię lub dodaj nową wg uznania i zapisz. Możesz także wybrać szatę graficzną strony (kolor tła, wielkość oraz kolor obrazków, ilość kolumn oraz wierszy na stronie). przykłady stron: Strona startowa – test 2, Strona startowa – test 1. Od tego momentu Twoja strona będzie dostępna pod prostym do zapamiętania adresem lecim.pl/TwojaNazwa.

Od tego momentu nie musisz pamiętać adresów www swoich ulubionych stron, wystarczy że wpiszesz adres twojej strony i twoje ulubione staną się dostępne nie zależnie od tego na jakim komputerze się zalogujesz, wystarczy że komputer będzie podłączony do sieci. Na swoim domowym komputerze ustaw stronę jako strona startowa, wówczas dostępna będzie bo naciśnięciu jednego przycisku niezależnie od aktualnie przeglądanej strony.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocenki: 0.0/10 (0 głosów)
VN:F [1.9.22_1171]
Ocenki: 0 (z 0 głosów)