Środki transportowe

Maj 19, 2008 przez

Jednym z najwygodniejszych rozwiązań jest transport morski, który jest dość tani natomiast jego prędkość pozostawia wiele do życzenia. Ten typ transportu wykorzystuje się głównie w przewozach międzynarodowych dużych ładunków ze względu na jego równie międzynarodowy zasięg.
Istnieje także inny sposób jakim jest transport lotniczy, który ze względu na cenę nie jest niestety najtańszy i trzeba założyć że koszty będą wyższe stosowania tego typu transportu. Jednak ze względu na rosnącą konieczność stosowania systemu Just in time coraz więcej przedsiębiorstw skłania się ku wykorzystaniu powrzechnemu tego środka transportu.
Wybór nie jest łatwy ale po kilku analizach można zdecydownie wybrać ten odpowiedni środek transportu, który będzie najlepiej odpowiadał Twojemu zapotrzebowaniu. Jeśli wymagasz szybkich dostaw w systemie Just in time powinieneś rozważyć stosowanie transportu lotniczego.
Ile razy zdażyło Ci się szukać najlepszego środka transportowego, który za niską kwotę osiągnał by cel wraz Twoją przesyłką? Tak – to nie łatwe zadanie i bardzo często zanim znajdziemy odpowiedni transport przyjdzie nam wykonać kilkaset telefonów, by dowiedzieć się jak łatwo i szybko przetransportować ładunek.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocenki: 0.0/10 (0 głosów)
VN:F [1.9.22_1171]
Ocenki: 0 (z 0 głosów)

Podobne

Podziel się!