Sprzęt turystyczny – zakup w Internecie

Sty 21, 2009 przez

Napiszę szczerze, że wszelkie sprawy wiążące się z otworzeniem sklepu w Internecie i jego obsługą na dzień dzisiejszy są dla mnie niewiadomą. Nie mam pojęcia od czego rozpocząć i komu najlepiej zlecić jego wykonanie. Kolega jednak już teraz zareklamował mi agencję interaktywną Adaptive, która wykonała dla niego e-sklep a także zajmuje się jego promocją w Internecie. Myślę, że optymalnym wyjściem będzie polecenie tejże firmie stworzenie sklepu, jego obsługę i promocję. Dzięki takiemu rozwiązaniu będę miał więcej czasu na obsługę transakcji pochodzących ze sklepu tradycyjnego oraz z Internetu.

Góry i długie, ciągnące się godzinami a nawet dniami wędrówki w nie, odkąd pamiętam zawsze mnie zachwycały. Przypuszczam, że miłością do gór zaraził mnie mój ojciec już w dzieciństwie, gdy brał mnie ze sobą na różne włóczęgi. Od dziecka zatem uczyłem się jak przeżyć w górach, czasami w wyjątkowo trudnych warunkach, które dla małego wówczas chłopaka często były przerażające. Jestem jednak bardzo usatysfakcjonowany, że ojciec nauczył mnie czym są faktycznie góry, przez co teraz nie tylko z pasji ale też z zawodu jestem wciąż z nimi związany.

Mój sklep ze sprzętem turystycznym rozwija się błyskawicznie, co miesiąc zauważam zwiększoną sprzedaż i co za tym idzie systematycznie zwiększające się zyski z prowadzenia go. Aktualnie zastanawiam się nawet nad poszerzeniem zasięgu sklepu przez przeniesienie jego oferty do Sieci otwierając własny sklep internetowy. Mój kolega już prowadzi tego typu sklep online, pod adresem www.cztery-strony.pl . Działalność tego sklepu elektronicznego to jednakże nie tylko sprzęt turystyczny, odzież turystyczna czy też sprzęt survivalowy ale także nawigacja samochodowa.

Jestem do gór przywiązany z zawodu, gdyż od paru lat prowadzę własną firmę, która proponuje profesjonalne usługi które wiążą się z organizacją wyjazdów w góry. Jestem także uprawnionym przewodnikiem górskim, co umożliwia mi na organizację ciekawych wycieczek górskich dla osób indywidualnych albo też grup zorganizowanych. Oprócz tego w mojej rodzinnej miejscowości, w której żyję do teraz mam własny sklep ze sprzętem turystycznym. To dokładnie w nim wyposażam siebie oraz uczestników moich wypadów w specjalistyczny sprzęt turystyczny czy też sprzęt survivalowy, który nierzadko jest potrzebny, aby przetrwać ciężkie warunki które panują czasem górach.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocenki: 0.0/10 (0 głosów)
VN:F [1.9.22_1171]
Ocenki: 0 (z 0 głosów)