Śmieszne filmy

Lis 4, 2008 przez

Nasz prosty panel użytkownika pomoże Ci w umieszczeniu filmu w serwisie. Każdy sobie z tym poradzi. Wystarczy podać nazwę, krótki opis, wybrać kategorię i słowa kluczowe, które pomogą znaleźć innym użytkownikom Twoje śmieszne filmiki. Następnie podaj link lub wybierz plik z dysku.

Podział na kategorię ułatwi Ci znalezienie śmiesznych filmów. Oglądaj, komentuj, oceniaj. Pokaż znajomym filmy, które Cię rozbawiły. Namów ich do oceniania, im wyższa ocena tym więcej osób ogląda dany film. Może Twój film stanie się najchętniej oglądanym.

Akceptujemy filmy z youtube.com, video.google.pl, metacafe.com. Jeśli masz śmieszne filmy wystarczy przekonwertować je na format avi i dodać na nasz serwis. Zapewniamy wysokie transfery, więc już nigdy nie będziesz musiał się martwić wolnym ładowaniem filmów.

Znalazłaś kiedykolwiek jakieś śmieszne filmiki, ale serwer na którym były był strasznie wolny? Chciałeś go pokazać znajomym, ale zrezygnowałeś z powodu wolnego wczytywania? Wrzuć ten film na www.satyr.pl i pokaż go wszystkim.

Nagrałeś filmiki i chcesz je pokazać? Nic prostszego. Dzięki naszej stronie w kilka chwil dodasz swój film. Pamiętaj, że nie wszystkie filmy mogą zostać umieszczone w serwisie. Nasi moderatorzy czuwają nad tym i decydują. Zajmuje to zazwyczaj parę godzin więc czekaj cierpliwe.

Koniecznie obejrzyj śmieszne filmy w kategorii śmieszne reklamy. Czasami będziesz wręcz zdziwiony czego to specjaliści od reklamy nie wymyślą. Reklamy napojów, batoników czy też bielizny w przedziwnych sytuacjach.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocenki: 0.0/10 (0 głosów)
VN:F [1.9.22_1171]
Ocenki: 0 (z 0 głosów)

Podobne

Podziel się!