Słowa kluczowe w tekście to reklama dla określonej firmy

Cze 25, 2009 przez

Pozycjonowanie i reklama to dwa podstawowe pojęcia w marketingu internetowym, które służą poprawie wizerunku strony internetowej. Pozycjonowanie odbywa się za pomocą słów kluczowych, które odpowiednio umieszczone w tekście powodują, iż dana strona znajduje się wyżej w wyszukiwarkach internetowych. Używanie takich słów kluczowych w różnych tekstach wraz z linkami prowadzącymi do określonej strony, to reklama dla określonej firmy, która w ten sposób zajmuje się pozycjonowaniem swojej strony internetowej.

Aby wszystkie czynności reklamy i pozycjonowania odbywały się poprawnie i zgodnie z regułami i zasadami panującymi w Internecie musimy linki umieszczać tylko miejscach do tego przystosowanych oraz prawidłowo pozycjonować nasza stronę. Jeżeli zrobimy to źle, zostaniemy odebrani jako spam i niepotrzebną reklamę w Internecie, którą komputery internetowe wyrzucają z pamięci. Pamiętajmy więc aby zarówno reklamę, jak i pozycjonowanie zlecić specjalistom, jeżeli my się na tej dziedzinie wiedzy nie znamy. Bardzo łatwo jest bowiem wpaść w sidła źle odbieranej reklamy przez odbiorców, którzy zablokują nas na pewnych stronach internetowych.

A jeżeli chcemy dobrze zastosować zarówno pozycjonowanie jak i reklamę samodzielnie, najpierw powinniśmy zapoznać się z odpowiednimi zasadami tych czynności w Internecie.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocenki: 0.0/10 (0 głosów)
VN:F [1.9.22_1171]
Ocenki: 0 (z 0 głosów)

Podobne

Podziel się!