Sklep z komputerami

Mar 15, 2008 przez

Mój wujek poszedł w celu zakupienia nowego zestawu komputerowego z powodu, że wujka stary komputer spalił się z powodu wyjątkowo wysokich przepięć w systemie elektrycznym.
Już w sklepie wujek zastanawiał się jaki komputer kupić. Zastanawiał się nawet nad notebookiem, ale zrezygnował z tego pomysłu. W końcu udało wujkowi się znaleźć zestaw komputerowy, jakiego poszukiwał. Złoży go ze starannie dobranych części. Do tego nabył jeszcze różnorakie akcesoria komputerowe. wybrał więc myszkę kulkową bezprzewodową, słuchawki z mikrofonem, głośniki a także klawiaturę z dodatkowymi funkcjami. Taki to zestaw przywiózł do domu.
I wszystko byłoby świetnie jeśli nie liczyć faktu, że po prawidłowym podłączeniu wujek nie był w stanie uruchomić komputera. Po długich machinacjachwujek się zezłościł i zabrał komputer do naprawy. I co się okazuje w naprawie?
Sprzedawca w sklepie, w którym wujek kupował komputery, zapomniał dołączyć do komputera jakiejś niezbędnej części, bez której komputer nie mógł się włączyć. Sprawa się szybko wyjaśniła jak wujek porozmawiał z rzeczonym sprzedawcą. On po prostu nie zauważył braku owej części, więc jak najszybciej ją dołączył, chcąc naprawić swój błąd. Wszystko skończył się więc dobrze, kedy wujek w końcu uruchomił komputer.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocenki: 0.0/10 (0 głosów)
VN:F [1.9.22_1171]
Ocenki: 0 (z 0 głosów)