Skarpetki do glanów to poważny wybór

Paź 14, 2016 przez

Słuchasz ciężkiej muzyki, na ramiona zarzucasz skórzaną ramoneskę, a w Twojej szafie królują koszulki z zespołami oraz glany? Wiedz, że wybór skarpetek do glanów to niełatwa sprawa. Dziś to my doradzimy Ci jakie skarpetki wybrać.

Zastanawiasz się między kolorowymi skarpetkami a matowymi? Nie wiesz czy wybrać skarpetki krótkie czy długie? Zerknij co dla Ciebie przygotowaliśmy.

1. Skarpetki z naturalnego materiału czy z dodatkami?

Glany to taki typ obuwia, który potrzebuje skarpetek odpornych na przetarcia, a jednocześnie zapewniających Twoim stopom komfort. Warto więc postawić na produkty wykonane z naturalnych materiałów, na przykład bawełna z dodatkiem elasthanu, ale w proporcjach co najmniej 80 do 20%! To ważne. Przy większej ilości sztucznego składnika Twoje stopy w glanach poczują się jak w saunie, a Ty na pewno nie będziesz zadowolony.

Czemu bawełna? To tkanina najczęściej spotykana w produkcji skarpetek kolorowych, matowych, długich i krótkich. Dlaczego? Bo jest względnie tania, a gwarantuje najwyższą jakość wykonania.

2. Skarpetki długie czy krótkie?

buty glany

To odwieczny dylemat metali, którzy latem lubią założyć trampki i tym samym większość skarpetek, które posiadają to stopki. Czy w nadchodzącej porze, kiedy do łask wrócą glany warto zainwestować w dłuższe skarpetki? My mówimy, że tak. Dlaczego? W ten sposób nie narazisz się na otarcia kostek i pozbędziesz się dyskomfrotu z powodu zsuwających się skarpetek.

Glany mają to do siebie, że nie są zbyt ciasne, a im więcej miejsca w bucie, tym łatwiej o ześlizgiwanie się skarpetek i odciski. W końcu, który metal ma czas, żeby co kilka kroków rozwiązywać 10 lub 20-dziurkowe glany tylko po to, by poprawić skarpetki?

3. Skarpetki kolorowe czy matowe?

Wiadomo, prawdziwy fan ciężkiego brzmienia nosi się wyłącznie w czerni, więc i takie powinny być jego skarpetki – mroczne jak norweski black metal. Od strony wyłącznie praktycznej – czy ma to jakiekolwiek znaczenie? Glany to buty wysokie. W nich nikt nie jest w stanie zauważyć, czy założyłeś skarpetki kolorowe czy matowe. Ba! Nawet czy ubrałeś je do pary. Ten punkt zależy więc wyłącznie od Twojego gustu.

4. Skarpetki z bazaru czy od renomowanych sprzedawców?

Tutaj nawiążemy do punktu pierwszego. Skarpetki do glanów powinny być przede wszystkim wykonane solidnie i z naturalnych materiałów, dlatego my radzimy Ci, byś zapomniał o zakupach na miejskim bazarku, a odwiedził sklep polecany przez znajomych lub cechujący się dobrymi opiniami internautów. W ten sposób unikniesz zbędnych rozczarować, a Twoje stopy poczują komfort godzien najbardziej trve metala!

Fotografia w tej publikacji zgodnie z licencją http://rebelstore.pl

VN:F [1.9.22_1171]
Ocenki: 10.0/10 (1 głos)
VN:F [1.9.22_1171]
Ocenki: +1 (z 1 głos)
Skarpetki do glanów to poważny wybór, 10.0 out of 10 based on 1 rating

Podobne

Tagi

Podziel się!