Skarbnica opisów gg

Lis 20, 2007 przez

Pomysł niecodziennego przedsięwzięcia narodził się w głowach kilku programistów ze Swarzędza, którzy pewnego letniego wieczoru przerwali pracę nad żmudnym projektem oprogramowania dla biznesu. Pomysł, jak wszystkie genialne idee, przyszedł właściwie znikąd, lecz zaraz zyskał poparcie licznych internetowych środowisk społecznościowych. Opisy gg skarbnica ma być przedsięwzięciem unikatowym, samorodkiem w multiuniwersum sieci. Pomysłodawcy projektu już skontaktowali się z twórcami popularnego komunikatora w celu nawiązania współpracy.

Z nieoficjalnych źródeł wiemy, że władze gg udzieliły wstępnej zgody na partnerstwo w projekcie skarbnicy. Poprosiliśmy samych twórców o przybliżenie naszym czytelnikom zasad funkcjonowania skarbnicy. Otóż, w najnowszej wersji komunikatora pojawić się ma dodatkowe pole wyboru, którego nazwa będzie brzmiała – ‘gromadź skarby’. Osoby, które zdecydują się zaakceptować owo pole, będą miały okazję uczestniczyć w tym unikatowym projekcie.

Wszystkie opisy na gg, które dana osoba wpisze sobie w pole opisu, będą automatycznie wysyłane na serwer i gromadzone w skarbnicowym repozytorium. Przez jakiś czas będą nawet widoczne na witrynie internetowej skarbnicy. Chcemy, by osoby, którym opisy do gg pozostają drogie – miały swój zakątek w internecie. Swoją kapliczkę i świątynię, gdzie będą mogli podziwiać to, co kochają najbardziej, i w której będą mogli się schronić, kiedy nadejdą ciężkie czasy. Pomysłowi skarbnicy opisów mówimy zdecydowanie tak! I zapraszamy do odwiedzenia wspomnianej powyżej witryny.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocenki: 0.0/10 (0 głosów)
VN:F [1.9.22_1171]
Ocenki: 0 (z 0 głosów)

Podobne

Podziel się!