Skąd sprowadzić samochód używany?

Kwi 27, 2010 przez

Najczęściej samochody do naszego kraju trafiają z za zachodniej granicy. Oczywiście od momentu otwarcia granic ogłoszenia samochodowe zostały zdominowane przez ten typ samochodów. Dodatkowo należy przyznać że takie sprowadzone samochody cieszą się nadal nie malejącą popularnością.

Są one nie tylko doskonale wyposażone, ale i mają o wiele niższą cenę niż odpowiedniki krajowe. Mimo tego że na sprowadzony samochód jest nałożony podatek i akcyza to i tak się opłaca go kupić. Wielokrotnie się zdarza że mają przejechane więcej takie samochody, lecz jednocześnie są one na przykład przez cały okres serwisowane w firmowym salonie więc nie ma obaw.

Najczęściej do naszego kraju są sprowadzane takie marki jak Ford. I to udział tej marki jest bardzo duży w ilości sprowadzonych samochodów do kraju. Ich zaletami są dosyć niskie koszty eksploatacji więc dlatego cieszą się aż tak ogromnym wzięciem. Kolejną równie popularną marka, co chętnie sprowadzaną jest znany nam doskonale Fiat. Jednak te z za zachodniej granicy są doskonale doposażone w najróżniejsze i najnowsze dodatki.

Dzięki temu wzbudzają ogromne zainteresowanie wśród potencjalnych nabywców. Dodatkowym atutem jest fakt, że ta włoska marka jest stosunkowo tania w eksploatacji i łatwa do ewentualnego naprawiania. Wielokrotnie naprawy i wymiany w podstawowym zakresie wykonuje nawet i sam właściciel bez najmniejszego problemu. Dlatego takie marki cieszą się dużą popularnością, ponieważ rzadko kiedy przeciętnego człowieka stać na wizyty w warsztatach a nawet i najdrobniejszej sprawie.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocenki: 0.0/10 (0 głosów)
VN:F [1.9.22_1171]
Ocenki: 0 (z 0 głosów)