Serwis video powinien pomagać młodym twórcom!

Lut 16, 2009 przez

Pierwsze serwisy pokazujące tylko tekst stały się po prostu nudne. Internauci czekali na coś więcej, czekali na wprowadzenie ruchu. Takim krokiem w rozwoju były zdjęcia. Jednak nieustanne oglądanie nieruchomych obrazów zawsze pozostawia wiele do życzenia. Ciągle chce się czegoś więcej.

Video w sieci było tym na co wiele osób czekało, było kolejnym, miejmy nadzieję, że nie ostatnim krokiem w ewolucji stron. Dzięki filmikom można zobaczyć ruch, emocje, nawet uczucia aktorów. Dodatkowym atutem jest dostępność w dowolnym czasie, brak konieczności wyczekiwania jak w stacjonarnej telewizji.

Możliwość publikowania swoich filmików w sieci stwarza możliwość początkującym reżyserom, aktorom, ludziom, którzy nie mają innej prawdziwej szansy pokazać się. Zapewne można znaleźć dużo przykładów takich sytuacji, jednak to nie jest moim zadaniem. Chcę jedynie nakreślić wizję świata jaki nas otacza.

Możliwość zamieszczania teledysków umożliwia młodym zespołom muzycznym. Dzięki temu mogą zaistnieć prawdziwe gwiazdy muzyki, a nie tylko kolejne dody. Ludzie grający prawdziwą muzykę, nie koniecznie dochodowa, maja szansę zdobyć pierwsze grono fanów.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocenki: 0.0/10 (0 głosów)
VN:F [1.9.22_1171]
Ocenki: 0 (z 0 głosów)

Podobne

Podziel się!