Samochody

Lip 28, 2007 przez

Dzisiaj modele samochodów szybko się nudzą, konkurencja nie śpi, więc firmy samochodowe ciągle oferują coś nowego. Towarzyszy temu stały postęp w dziedzinie bezpieczeństwa ruchu, oszczędności i ochronie środowiska. Skoda rozpoczęła już sprzedaż nowych modeli Fabii, a teraz przyszedł czas na nowe kombi. Nowa Skoda Fabia jest nieco większa od poprzedniczki i tak samo będzie chyba z nowym kombi – jednym z większych w swojej klasie. Nowy model Fabii kombi będzie można zobaczyć na zbliżającym się salonie we Frankfurcie. Sedan Fabii nie sprzedaje sie dobrze i nie będzie już produkowany w nowej wersji modelowej. Nowe Bravo to kolejny, po Pandzie i Grande Punto, sukces koncernu Fiat, ale teraz sa nowe powody do zadowolenia.

Fiat 500 to odnowienie marki sprzed kilkudziesięciu lat. To również małe auto o długości ledwo przekraczającej 3,5 metra i rozstawie osi 2,30m. Autko nie jest tanie, ale dobrze wyposażone, ma mocne silniki i wszelkie zadatki na to by stać sie kultowe. Ze względu na cenę nie bedzie to podstawowy pojazd rodzinny w biedniejszych krajach. A teraz coś z górnej półki – maluch BMW, czyli samochody serii 1. Nowe modele już zostały zaprezentowane. Przykładem może być nowy model BMW 123d z nowym silnikiem w układzie Variable Twin Turbo. Diesel o pojemności 2,0l ma świetne osiągi: moc 150 kW/204 KM, przyspieszenie do 100 km/h: 6,9 s, średnie zużycie paliwa: 5,2 l, emisja CO2: 138 g/km. Po modelach 3- i 5- drzwiowych przyszedł czas na nowe coupe serii 1 – bardzo udana konstrukcję BMW.

Więcej informacji o nowych samochodach w kolejnych artykułach. Nowe samochody to duży wydatek, ale kogo nie stać może wybierać w bogatej ofercie samochodów osobowych w dobrym stanie. Ogłoszenia motoryzacyjne pełne są ofert najróżniejszych samochodów, każdy jest w stanie wybrać coś dla siebie. Oferty przegląda się wygodnie, bez ruszania się z domu.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocenki: 0.0/10 (0 głosów)
VN:F [1.9.22_1171]
Ocenki: 0 (z 0 głosów)

Podobne

Podziel się!