Rowery na drogi – kolarstwo coraz bardziej popularne

Cze 11, 2008 przez

W ostatnim czasie imprezy mtb gromadzą tysiące zawodników,zawody te polegają na przejechaniu w jak najkrótszym czasie wyznaczonej w terenie trasy o długości od 50 do 100 kilometrów. W Polsce jest również organizowany światowej klasy wyścig szosowy tour de pologne które organizuje Czesław Lang ,polski kolarz torowy i szosowy,po zakończeniu kariery sportowej,działacz sportowy, organizator tour de pologne i bank bph grand prix mtb. Jednak dalej większość ludzi preferuję jazdę rekreacyjną polegającą na wycieczkach na przykład w ciekawe miejsca, traktują oni kolarstwo jako formę spędzania wolnego czasu i oderwania się od codziennych obowiązków lub też dla zdrowia.

Większość Ludzi Preferuję Jazdę Rekreacyjną polegającą na wycieczkach na przykład w ciekawe miejsca,traktują oni kolarstwo jako formę spędzania wolnego czasu i oderwania się od codziennych obowiązków lub też dla zdrowia.

Odmiany kolarstwa Takie Jak Freeride. zawody rowerowe coraz częściej trafiają do telewizji komercyjnej. Również turystyka rowerowa coraz bardziej ukierunkowuje się na wypoczynek z bikem, powstają specjalne bike parki, wyciągi dla rowerów i inne atrakcje mające na celu sprawić wypoczynek jeszcze bardziej przyjemnym.

Obecnie kolarstwo to potężny prężnie rozwijający się biznes. Powstają filmy rowerowe mające na celu promowanie sprzętu i zawodników głównie są to filmy o grawitacyjnej odmianie kolarstwa takie jak freeride. Zawody szosowe coraz częściej trafiają do telewizji komercyjnej. również turystyka coraz bardziej ukierunkowuje się na wypoczynek z rowerem, powstają specjalne bike parki, wyciągi dla rowerów i inne atrakcje mające na celu sprawić wypoczynek jeszcze bardziej przyjemnym

VN:F [1.9.22_1171]
Ocenki: 0.0/10 (0 głosów)
VN:F [1.9.22_1171]
Ocenki: 0 (z 0 głosów)

Podobne

Podziel się!