Raypath – nowa technika czyszczenia

Maj 1, 2008 przez

Postępujące zagrożenie środowiska naturalnego jest między innymi wynikiem nadmiernej ilości różnego rodzaju pyłów i gazów. Ilość emitowanych zanieczyszczeń sięga setek tysięcy ton rocznie.

Wyniki badań wskazują, że dotychczasowe tradycyjne metody czyszczenia nie w pełni odpowiadają naszym oczekiwaniom.

Zasadniczą część zanieczyszczeń stanowią drobne cząstki pyłu i kurzu. W cząsteczkach kurzu rozwijają się roztocza, grzyby i bakterie, które mogą powodować liczne alergie. Osadzają się we wszelkich mikronierównościach, co nie jest obojętne dla naszego zdrowia, jak i wdychane są wraz z powietrzem do płuc.

Okazuje się jednak, że zastosowanie Techniki Czyszczenia Raypath , opartej na nowych technologiach włókienniczych, może z powodzeniem i bez użycia uciążliwych detergentów umożliwić skuteczne usuwanie różnego rodzaju zanieczyszczeń.

Skuteczne usuwanie brudu pozwala na zmniejszenie ryzyka zachorowania na grzybicę.

Zajmujemy się produkcją oraz dystrybucją ekologicznych produktów do czyszczenia, które nie wymagają używania środków chemicznych. Czyścikami wykonanymi ze specjalnie dobranych włókien lub mikrowłókien można czyścić każdą powierzchnię bez względu na rodzaj zabrudzenia używając tylko wodę i wykluczając detergenty.

Dzięki tej idei już kilka tysięcy gospodarstw domowych oraz setki firm skorzystało z oferty firmy Raypath. Żyjemy w zgodzie z naturą

VN:F [1.9.22_1171]
Ocenki: 0.0/10 (0 głosów)
VN:F [1.9.22_1171]
Ocenki: 0 (z 0 głosów)