Punkty Microsoft

Sty 27, 2010 przez

Posiadacze konsoli Xbox 360 mają dostęp do wielu dodatkowych usług, takich jak demonstracyjne wersje gier, dodatkowe patche, czy też nawet przedpremierowe trailery. Tak to jednak wygląda tylko w teorii, gdyż w praktyce sytuacja wygląda całkowicie inaczej. A przynajmniej w naszym, kraju gdyż tutaj usługa Xbox Live jest niedostępna i gracze posiadający nawet 4200 msp nie są w stanie ich wymienić na żadne dodatkowe usługi.

Szybko jednak okazało się, że i na to można znaleźć jakiś sposób, gdyż wystarczy przy rejestracji jako kraj swojego pochodzenia podać taki, w którym usługa Xbox Live jest dostępna. Krajów tych jest zaledwie kilka, co niezmiernie dziwi gdyż Microsoft do tej pory nigdy nie ograniczał swojego rynku zbytu do tak wąskiej grupy graczy.

Dlatego też zakupując zdrapki w formie pre paid, musimy się liczyć z tym że napotkamy na trochę problemów chcąc je wymienić na jakieś promocje. Patrząc jednak na to przez pryzmat tego co możemy otrzymać, szybko dojdziemy do wniosku, że gra jest warta świeczki

VN:F [1.9.22_1171]
Ocenki: 0.0/10 (0 głosów)
VN:F [1.9.22_1171]
Ocenki: 0 (z 0 głosów)

Podobne

Podziel się!