Przygotowania piłkarskie do Euro 2012 w Polsce

Lut 14, 2010 przez

Wyniki meczy piłkarskich mistrzostw Europejskich w 2012 są tymczasowo nieznane. Wkrótce będziemy mieli okazję doinformować się do której grupy trafi nasza reprezentacja. Bezpłatne livescores są widoczne na budynkach piłkarskich. Fani będą mieli okazję zaznajomić się z przyjaznymi dla nich promocjami. Wyniki meczy są na razie niepoznane, ale niedługo się to uaktualni.

Nad zabezpieczeniem meczy czuwać będzie straż miejska. Kamery będą lepszym ubezpieczeniem. Mecze mają być odbyte i obyć się bez ekscesów. Targi na budowy stadionów piłkarskich były już zakończone. Wygrały najatrakcyjniejsze propozycje. Żeby inwestorzy zdążyli z konstrukcją boisk na czas.

Prace do Euro idą pełną parą. Organizacja boisk zauważalnie przeciąga się. Występuje ryzyko, iż Polska nie ukończy na czas z konstrukcją wielu. Ukraina posiadała zauważalne problemy z przygotowaniami do mistrzostw. Wyniki meczy powinny stać się atrakcją. Komitet mistrzostw rozważał o odebraniu im licencji do prowadzenia imprezy. Ukraina ciągle walczy, aby móc tworzyć mistrzostwa.

Miasta w kraju, jakie posiadają zaplecze do prowadzenia Euro to jedne z dużych w Polsce. W Gdańsku dodatkowo będzie wybudowany stadion specjalnie na tą okazję. Gdynia wyjątkowo nie będzie rozgrywać u siebie żadnych meczy. Niektóre województwa zostały pozbawione możliwości organizowania się meczów na ich terenie. Jest to krzywdzące dla większości.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocenki: 0.0/10 (0 głosów)
VN:F [1.9.22_1171]
Ocenki: 0 (z 0 głosów)

Podobne

Podziel się!