Przyciągnij gości – popraw grafikę na stronie internetowej

Maj 9, 2010 przez

Aby strony internetowe sprawnie funkcjonowały należy wspierać aktywnie działania, które zwiększa ich oglądalność. Samo stworzenie strony www strony oraz ciekawa grafika internetowa  nie spowoduje, że nasza strona będzie oglądana przez wielu ludzi. Choć jest to z pewnością pierwszy, najważniejszy krok.

Jedną z najnowszych form promocji w Internecie jest pozycjonowanie stron. Czyli promowanie naszej strony taki sposób aby pojawiała się ona na możliwie wysokim miejscu dla wybranych słów kluczowych. Dzięki temu nasi klienci będą w stanie trafić do nas.

Załóżmy np. że państwa firma zajmuje się fotografią ślubną czy fotografią artystyczną. Strona internetowa powinna dać się znaleźć potencjalnym klientom. Jak nasz szukają? Wpisując właśnie takie słowa kluczowe do wyszukiwarki Google lub innej. Twoja strona musi znaleźć się wysoko na dane frazy, aby ktoś mógł się znaleźć na Twojej witrynie. Dopiero pozycjonowanie strony, a nie samo tworzenie strony internetowej, spowoduje, że liczba zapytań i zleceń wzrośnie. A Twoje zyski oczywiście wraz z nimi. Nie zapomnij jednak o grafice internetowej, która sprawia, że klient dokończy swoją wędrówkę po stronie i złoży zamówienie.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocenki: 0.0/10 (0 głosów)
VN:F [1.9.22_1171]
Ocenki: 0 (z 0 głosów)