Przesyt ubrań

Kwi 15, 2008 przez

Każdy ubiór ma swoje znaczenie, niezależnie od tego, czy są to spodnie, budy czy pidżama. Niezbędne do prawidłowego funkcjonowania ubranie jest bardzo istotnym|ważnym aspektem naszego wyglądu i dobrego samopoczucia. Jednym z ważnych elementów naszej garderoby są szlafroki, które chętnie stosujemy po kąpieli lub każdego ranka zanim się ubierzemy.

Są w garderobie każdego człowieka rzeczy, które nosi on rzadziej lub częściej. W zależności od upodobań, samopoczucia, pogody. Oprócz ubrań, które nosimy na co dzień, nasze szafy zaopatrzone są także w różnego rodzaju bieliznę, szlafroki, pidżamy, które mimo że ich nie widać bądź noszone są tylko w domu, są równie istotną częścią naszej garderoby.

Współcześnie bogaty asortyment odzieżowy w różnego rodzaju sklepach sprawia, że nasza szafa czasami nie mieści już kolejnych ubrań. Wśród wielu par spodni, koszulek, bluz, spódnic, znajduje się stanowczo mniej pidżam i szlafroków. Podomki bowiem nosimy w porównaniu do innej odzieży stosunkowo rzadko. Szlafroki szczególnie przydają się rano, gdy nie mamy ochoty jeszcze ściągać pidżamy lub po ciepłej kąpieli czy podczas pobytu w szpitalu.

Ciągłe powstanie nowych centrów handlowych sprawia, że coraz więcej wydajemy pieniędzy. Ponieważ w centrach zazwyczaj większość sklepów to butiki z odzieżą, w przeważającej mierze nabywamy ubrania. Zdarza się, że czyjaś szafa nie może już pomieścić większej liczby ubrań, jednak mimo tego chęć zakupów jest silniejsza. Niejednokrotnie zdarza się, że wiele mamy ubrań po kilkanaście sztuk: kilkanaście sztuk koszulek, spodni, butów.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocenki: 0.0/10 (0 głosów)
VN:F [1.9.22_1171]
Ocenki: 0 (z 0 głosów)

Podobne

Podziel się!