Przegrywanie VHS na DVD

Maj 30, 2010 przez

Jeżeli myślisz, ze od początku tego testu zacznę zachęcać Ciebie do dokonania zamówienia na przegrywanie kaset VHS na DVD to się mylisz. Nie będę o tym bowiem teraz pisał, ale zachęcę Ciebie, abyś choć na krótki czas wykreował sobie pewną sytuacje, a mianowicie…

Jest impreza w gronie znajomych, nagle pada idea…obejrzyjmy sobie kasetę VHS z imprez z przed 10 lat. Po paru minutach znajduje się nawet kaseta z tego wydarzenia…ponadto zauważasz wiele innych kaset, które masz ochotę sobie obejrzeć…są tam może Twoje wygłupy ze znajomymi, a może inne ciekawe nagrania, o których właśnie teraz sobie przypomniałeś lub przypomniałaś.

Miedzy czasie znajdujesz magnetowid, podłączasz go do zasilania…wkładasz kasetę, i…..trach, trach…kilka dziwnych westchnień wydanych przez magnetowid, i “dupa”. Cala radość i entuzjazm wynikający z wyobrażenia o wspólnym oglądaniu tych ciekawych filmów pryska jak banka mydlana.

Jeśli jednak za wczasu chcesz zapobiec temu zdarzeniu, zamów przegrywanie . Dzieki tej usłudze Twoje stare filmy zostaną nagrane na nowoczesnym nośniku jakim jest płyta DVD.

Natomiast dzięki filtrom odszumowującym i wielu innym, jakie możemy nanieść na obraz po przekonwertowaniu go do pliku cyfrowego, nasz film może okazać się “żywszy”, niż na kasecie VHS.

Nie należy zapominać o dźwięku. Po zgraniu na HDD także mamy szanse jego podbicia i wyrównania poziomu.

Myślę, ze teraz już wiesz, ze przegrywanie VHS na DVD to nie tylko kopiowanie obrazu na inny nośnik, ale i dużo więcej. Więcej zarówno pod względem jakościowym, jak i towarzyskim.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocenki: 0.0/10 (0 głosów)
VN:F [1.9.22_1171]
Ocenki: 0 (z 0 głosów)

Podobne

Podziel się!