Przedślubny poradnik

Lis 3, 2015 przez

Narzeczeni, którzy rozpoczynają swoje starania i trudy towarzyszące organizacji ślubu i wesela, często nie znajdują odpowiedniej, fachowej pomocy. Z myślą o nich, stworzyłam ten atykuł, który mam nadzieję, że będzie przydatny. Zawarte w nim informacje staną się wskazówkami, które skrócą czas planowania i organizacji. Podstawowymi zasadami są: podejmowanie samych przemyślanych decyzji, wcześniej skonsultowanych z drugą połówką i bliskimi, oraz rozpoczęcie przygotowań na długo przed planowanym dniem ślubu i wesela. Postępując zgodnie z tymi dwoma zasadami, możemy być pewni, że zdążymy z przygotowaniami i nasz dzień skończy się stuprocentowym sukcesem.

Co najpierw?

Jeżeli bierzemy ślub kościelny, na początku powinniśmy się udać do księdza i ustalić datę ślubu. Wybrany termin ślubu pozwala na podjęcie kolejnych kroków. Następna sprawa, która na nas czeka, to znalezienie sali, na której urządzimy przyjęcie weselne. Sala ta powinna być odpowiednio duża i przestronna oraz dostosowana do naszych gości. Warto więc, zanim udamy się na jej poszukiwania, sporządzić listę gości, aby mieć ogólny pogląd wielkości sali. Ważne jest też, aby smakowały nam dania serwowane w kuchni. Musimy zadbać o to, żeby menu pasowało naszym gościom. Przedślubne obowiązki, jakie jeszcze na nas czekają, to wybranie zespołu, który umili zabawę. Oprócz tego, zakup sukni ślubnej, garnituru, sukienek dla druhen, wystrój kościoła itd. Aby z tym wszystkim zdążyć, musimy się pospieszyć i na poważnie podejść do tematu. Zacząć przygotowania jak najszybciej, to podstawowa zasada, która musi być zachowana, inaczej nie wyrobimy się z obowiązkami i powodzenie naszej uroczystości stanie pod znakiem zapytania.

Fotograf ślubny

Jeśli rezygnujemy z kamerzysty, warto rozglądnąć się za dobrym fotografem, wyspecjalizowanym w fotografii ślubnej. Odpowiednim miejscem do poszukiwań jest Internet, ale bezkres informacji, jakie tam znajdziemy może być problemem. Wyselekcjonować najważniejsze informacje potrafi wyszukiwarka Google, która jest nieodzownym elementem w poszukiwaniach fotografa. Jest prosta w obsłudze, przejrzysta i ogólnie dostępna.

Fotograf Kielce

Każdy ma do niej dostęp, jest bezpłatna i bardzo pomocna. Proste kroki przybliżą nas do sukcesu, który się objawi udanym przyjęciem weselnym. Krok 1- wprowadzenie słów “fotograf ślubny” i odczekanie kilku sekund na załadowanie się wyników. Krok 2- zapoznanie się z wiadomościami zaproponowanymi przez wyszukiwarkę. Krok 3- podjęcie ostatecznej decyzji i wybranie fotografa.

Źródło: http://www.nasdwoje.com.pl/

VN:F [1.9.22_1171]
Ocenki: 10.0/10 (1 głos)
VN:F [1.9.22_1171]
Ocenki: +1 (z 1 głos)
Przedślubny poradnik, 10.0 out of 10 based on 1 rating

Podobne

Podziel się!