Przedślubne szaleństwa

Lis 3, 2015 przez

Aby nie wpaść w przedślubny wir szaleństwa, powinniśmy wcześniej wszystko dokładne zaplanować. Wszelkie plany i zapiski, w czasie organizacji “tego” dnia są na wagę złota. Będą naszymi drogowskazami na tej trudnej drodze i ułatwią nam realizację naszych zobowiązań. Gdy wcielimy zasadę w życie, która mówi o jak najszybszym rozpoczęciu przygotowań, będziemy mogli być pewni, że zdążymy z czasem. Warto pamiętać, że pośpiech i roztargnienie mogą powodować podejmowanie pochopnych, niesłusznych decyzji, które mogą zadecydować o powodzeniu naszego przyjęcia. Koniecznie każdą decyzję winniśmy konsultować z drugą połówką, bądź rodziną, aby mieć pewność, że właściwie postąpiliśmy. Do okresu przygotowań przedślubnych powinniśmy się dobrze przygotować, czytać fora internetowe, poznać opinie osób już po ślubie itd. Mając jakiś zasób wiedzy, z łatwością sobie poradzimy z każdą trudnością jaka się pojawi na drodze. Automatycznie skróci się nasz czas organizacji, a decyzje będziemy podejmować sprawnie i szybko. Nie dajmy się ponieść magii “tego” dnia, zwracajmy uwagę na ceny i koszty poszczególnych usług, tak, aby po wszystkim nie zostać z długami, bądź kredytem.

Lokal weselny

Kwestia lokalu na nasze przyjęcie weselne to całkowicie indywidualna sprawa. Decydują tu względy osobiste oraz gust. Podstawową zasadą, która nigdy nie straci na uniwersalności, to to, że sala musi być odpowiednio duża i dopasowana do potrzeb naszych gości. Naszym najważniejszym zadaniem jest zapewnienie komfortu i wygody. Menu, które wybierzemy musi smakować gościom. Jeśli mowa o lokalu, warto wspomnieć o wyborze zespołu muzycznego. Do naszego wyboru pozostaje albo Dj albo orkiestra albo zespół. Od nas zależy jaki typ muzyki będzie puszczany i przy czym nasi goście będą się bawić. Oprócz muzyki zespół powinien zapewnić przeróżne zabawy i konkursy. Zespół powinien mieć doskonały kontakt z gośćmi i dostosowywać się do ich oczekiwań.

piekna-fotografia-slubna

Fotograf na naszą uroczystość

Wybór fotografa nie możemy pozostawić przypadkowi, powinniśmy się przyłożyć i podejść do tematu odpowiedzialnie. Przecież zdjęcia wykonane przez naszego “wybrańca”staną się naszą pamiątką na długie lata i chlubą, którą będziemy się chwalić przed rodziną. Pamiątkowe fotografie z tego dnia musi wykonać osoba kompetentna i zdolna. Nie możemy powierzyć tego zadania amatorowi, który jest “zielony” w temacie. Wyszukiwarka Google będzie naszą pomocą, wystarczy, że wpiszemy frazę >fotograf ślubny< i będziemy się cieszyć wszelkimi potrzebnymi informacjami.

Źródło zdjęcia: http://lukaszostrowski.com/

VN:F [1.9.22_1171]
Ocenki: 10.0/10 (1 głos)
VN:F [1.9.22_1171]
Ocenki: +1 (z 1 głos)
Przedślubne szaleństwa, 10.0 out of 10 based on 1 rating

Podobne

Podziel się!