Przedsionek do przyczepy kempingowej

Lip 3, 2010 przez

przyczepy kempingowe Podróże z przyczepą kempingową są coraz popularniejsze. Na rynku dostępne są już naprawdę duże i wygodne przyczepy, jednak trzeba liczyć się z odpowiednio wysoką ceną. Aby ciągnąć większą przyczepę potrzebujemy mocniejszego auta i musimy liczyć się z kłopotliwym manewrowaniem. Prawie zawsze okazuje się, że jakkolwiek duża by nie była przyczepa, miejsca jest ciągle za mało… Dlatego wielu odpoczywających w ten sposób przyczepy kempingowe doposaża w przedsionki lub zadaszenia.
Zadaszenie to tańszy wybór. Ponieważ da się je bardzo szybko rozłożyć częściej wybierają je osoby, które często zmieniają miejsce obozowania. Zadaszenia organizują przestrzeń wokół przyczepy, pozwalają siedzieć na dworze jeśli trochę pada lub schronić się przed słońcem, ale nie nadają się do przechowywania rzeczy.
Przedsionek może pełnić więcej funkcji. Najczęściej wykonany jest z impregnowanych tkanin poliestrowych lub z bawełny. Jeżeli chcemy, by w przedsionku było jasno, możemy zaopatrzyć się w model z wypustami i oknami. Wszystkie otwory powinny być dodatkowo zaopatrzone w moskitiery. W większych przedsionkach zamontowane są proste systemy wentylacyjne, a niektóre mogą mieć podłogę.
Przedsionek może służyć jako magazyn – doskonale nadaje się do przechowywania sprzętu sportowego czy mebli i sprzętów niepotrzebnych aktualnie w środku. W niektórych przedsionkach do bocznej ścianki można domontować kuchenkę i wtedy przedsionek ma taką konstrukcję by ułatwiać odprowadzanie pary i zapachów. Przedsionek może służyć również jako pomieszczenie dla gości.
Przyczepy kempingowe doposażone w przedsionki są bardzo wygodne w eksploatacji. Organizacja przestrzeni wokół przyczepy pomaga miło spędzać czas.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocenki: 0.0/10 (0 głosów)
VN:F [1.9.22_1171]
Ocenki: 0 (z 0 głosów)